Якими картами оплачувати на Joom?

Якими картами оплачувати на Joom?

Інтернет-магазин Джум щодня оновлює список найдоступніших товарів від китайських постачальників. Після того, як ви визначилися з покупкою, вказали адресу і персональні дані для доставки, необхідно провести платіж. Використовуючи додаток, можна купити будь-яку річ з каталогу тільки при 100-відсотковій передоплаті з банківської картки. При цьому важливо знати, яким картами оплачувати на Joom, щоб платіж пройшов успішно.

Як використовувати банківську пластикову карти для оплати замовлень на Joom?

Прив’язати картку можна під час реєстрації після заповнення полів з особистими даними. Для цього потрібно вказати такі відомості:

  • Номер платіжної картки, що складається з 16 знаків — його зчитують на лицьовій стороні.
  • Термін дії. Також знаходиться з лицьового боку і являє собою дані: перші дві цифри означають місяць, другі дві — рік.
  • CVV. Персональний 3-значний код. Його можна знайти на зворотному боці картки. Деякі покупці вказують замість нього пін-код, що невірно і не дозволить оплачувати товари.

Якими картами можна оплачувати на Joom?

Це може бути той самий варіант, який ви вказали під час авторизації або нова картка. Другий спосіб оплати дозволяє використовувати інший платіжний засіб вже під час оформлення замовлення. У цьому випадку виберіть пункт “Новий варіант оплати” і введіть всі дані за вищеописаною схемою. Після цього ви можете поставити галочку навпроти пункту “Запам’ятати карту для наступної покупки”.

Які карти приймаються на Джум?

Доставка замовлень з торгового майданчика з Китаю здійснюється по Росії, Казахстану, Білорусі, Україні. Існує варіант відправки посилок в Крим. У зв’язку з цим у покупців виникає питання: якими картами оплачувати на Joom? У техпідтримці на офіційному сайті дають таку відповідь:

  • Картка повинна бути іменною. Універсальні платіжні засоби, які часто отримують в банку студенти та інші категорії користувачів не підходить для оплати.
  • У карти обов’язково повинен бути CVV. Якщо на тильній стороні ви не знаходите 3 цифр, вони можуть бути вказані в документах, які ви отримали під час оформлення пластику.
  • Валюта на рахунку може бути національною. При авторизації в додатку кожен користувач вказує адресу проживання, що дозволяє автоматично перевести ціни в каталозі в ту чи іншу валюту для оплати за замовлення.
  • Обов’язково повинен бути відкритий доступ для покупок через інтернет. Дану опцію можна налаштувати самостійно або звернутися до співробітників банку для вирішення питання.

Якими картами оплачувати на Joom — найпоширеніші варіанти включають платіжні картки Віза та МастерКард. У деяких випадках платіж відхиляється системою і потрібно враховувати можливі причини такої проблеми: наявність потрібної кількості коштів на рахунку, термін дії, правильність заповнення даних або заборону з боку банку. У цих ситуаціях потрібно звернутися в техпідтримку або вибрати іншу карту.

Додати коментар