Якісні копії Dr Martens на Joom

Якщо вам дуже подобаються черевики Dr Martens, але не подобається їх висока ціна — заходьте на Joom!

Відразу попередимо, що тут не продаються оригінали, але є багато моделей, які просто не відрізниш! Самі переконайтеся, додавши в рядок пошуку на Джумі – “Dr Martens”.

Якісні копії Dr Martens на Joom

Бренд Dr Martens не продає свою продукцію на майданчику Joom, однак заповзятливі виробники взуття з Китаю враховують модні віяння і шиють взуття гранично схоже по стилю.

Не турбуйся, це не підробки з-під прилавка. На таких черевиках не буде логотипу Dr Martens, вони продаються абсолютно легально, деякі незначні деталі (типу підошви) можуть відрізнятися.

Якісні копії Dr Martens на Joom

Такі товари називають «безіменними», і різниця в тому, що виробник продає їх безпосередньо споживачу, минаючи західні компанії, які сертифікують партію і ставлять на них своє ім’я. Той же рядок прошивки, той же стиль, така ж справжня шкіра, тільки ціна падає десь в три рази!!! Непогана знижка за відсутність бірки, чи не так?

Як бачите, вам не намагаються збрехати і продати черевики як оригінал. Продавець зробив фото деталей і тут видно, що на петлі логотип іншої компанії, а не Dr Martens.

Додати коментар