Яке відеовічко вибрати на Joom

Для безпеки вашого будинку однієї міцної двері і надійного замку недостатньо, необхідний інструмент, що дозволяє бачити все, що відбувається по той бік дверей. Одним з ефективних і практичних методів убезпечитися від проникнення в будинок злодіїв, може стати установка сучасного відеовічка. Вони дозволяють в реальному часі спостерігати за обстановкою на сходовому майданчику або на ганку будинку цілодобово. Відеовічко – це свого роду відеокамера невеликих розмірів, що монтується в двері як аналог звичайного вічка, забезпечуючи огляд майданчика в об’єктиві в режимі онлайн.

Відеовічки стрімко витісняють звичайні вічка і відеодомофони, перевершуючи їх по функціоналу. У більш просунутих моделей передбачені функції відео/фото-фіксації і навіть своєрідного автовідповідача. Часто зустрічаються пристрої здатні відображати на будь-якому гаджеті все, що відбувається за дверима не тільки у вашій присутності на території житла, але і з будь-якої точки світу, підключивши камеру до мережі; у більш дорогих моделях є функція сповіщення господарів про прибуття гостей допомогою смс або ммс повідомлень.

Вибираючи  відеовічко в магазині Джум, можна розгубитися від незнання і всього розмаїття моделей, як по функціоналу, так і по бюджету. Ми обрали дві моделі кращих, на наш погляд, відеовічок представлених на Джум на сьогоднішній день.

Danmini YB – 30AHD

Яке відеовічко вибрати на Joom

Пристрій підтримує три функції роботи: ручний, автоматичний, конфігурація. У ручному режимі можна подивитися, що знаходиться за межами квартири і записати те, що відбувається, на карту пам’яті. Автоматичний дозволить зробити фото або записати відео, коли спрацьовує датчик руху. Функція конфігурації дозволить власнику зберегти або видалити фото і відео, зроблені при роботі автоматичного режиму.

У даного пристрою багатофункціональне меню, 3-дюймовий HD екран, присутня інтелектуальна операційна система, енергозберігаючий режим і автоматичний режим очікування. У відгуках пишуть, що головним плюсом стала можливість встановити його самостійно і без свердління, що дозволить залишити дверну конструкцію цілою і неушкодженою. Недоліком можна назвати перемішані між собою файли, відзняті в автоматичному режимі, в папці збережених фото і відео.

Escam QF600

Яке відеовічко вибрати на Joom

Це одна з найпопулярніших моделей відевічок, саме її найчастіше рекомендують консультанти в магазинах, і «ESCAM QF600» дійсно заслуговує уваги, адже пристрій дозволяє бачити те, що відбувається у двері, не тільки перебуваючи безпосередньо вдома, але і на досить великій відстані. Таким чином, користувач може спостерігати, хто приходить до нього в його відсутність, перебуваючи в іншому місті чи навіть країні.

Камера по мережі передає повнорозмірний HD 1280Х720 (в налаштуваннях можна змінювати частоту кадрів 1-25 і формат відео). Для моніторингу існує спеціальна програма, яка називається «XMEye». Необхідно просто зареєструватися і прив’язати камеру до сервера. Це відмінний варіант для тих, хто хоче завжди бути в курсі всього, що відбувається біля його дверей.

Оцініть статтю
Додати коментар