Як знайти посилку, якщо вона пропала?

 

Як знайти посилку, якщо вона пропала

 

Купувати у великих китайських інтернет-магазинах вигідно, зручно і безпечно. Однак через деякі складнощі при доставці вантажів з КНР залишається відкритим питання: Як знайти посилку, якщо вона пропала?

Багато покупців починають хвилюватися з цього приводу вже через місяць після оплати товару, але для користувачів програми Джум існує набагато більш тривалий період, протягом якого зобов’язані доставити посилку. Він становить 75 днів і тільки після закінчення даного терміну можна говорити про те, що бандероль не прийшла.

Зазвичай така ситуація виникає коли ви хочете простежити де знаходиться посилка, але потім втрачаєте її по маршруту.

Перш ніж вирішувати, як знайти посилку: за номером, за прізвищем або телефоном, потрібно встановити, на якому етапі загубилося ваше замовлення. Зробити це можна шляхом відстеження в додатку або за допомогою спеціальних ресурсів в мережі. Статус замовлення змінюється, як тільки продавець оформив посилку. Транспортна компанія присвоює кожному пакету індивідуальний код, що складається з букв і цифр. Переглянути його можна в особистому кабінеті, тут же відображаються дані про відправку і пункти, де поштове відправлення було зареєстровано.

З допомогою трек-номера можна здійснювати відстеження як в Китаї, так і вУкраїні, що допоможе всім, хто ще не знає, як знайти посилку.

Діючи покроково за наступною інструкцією, ви швидко вирішите поставлене завдання:

    1. Скопіюйте трек-номер і введіть його в пошуковий рядок на одному з сайтів: SF-Express ePacket, TrackMeEasy.com або Postal.Ninja. Тут ви уточніть місце розташування посилки, яка пропала.
    2. Якщо номер складається з одних цифр, він часто вказує на дуже дрібні пакети з товаром. Відправник збирає їх в одне велике замовлення, відправляючи приватними транспортними компаніями, тобто дані номер є не відстежуваним (віртуальним). Знайти таку посилку не вдасться, слід почекати покладені 75 днів до кінцевого терміну доставки.
    3. У випадку, коли товар востаннє був відзначений на кордоні (пройшов митницю), його потрібно шукати за допомогою інших ресурсів. Вам допоможуть сайти УкрПошти. При цьому міжнародне відправлення може «загубитися» відразу після переходу кордону. Це трапляється досить часто, оскільки за трек-номером міжнародного стандарту відстежуються не всі посилки.

Що робити, якщо ви знайшли своє відправлення за номером, але в покладений термін вам не прийшло повідомлення?

Особисто відвідайте поштове відділення і не забудьте взяти з собою паспорт. Повідомлення часто губляться, а термін зберігання посилки становить 1 місяць. У зв’язку з цим бажано тримати на контролі питання з доставкою.

Багато хто задає питання про те, як знайти посилку, якщо термін 75 днів вже вийшов?

Досить поставити в картці із замовленням позначку «Не отримав» і тут же написати в техпідтримку, повідомивши імейл для відповіді. Зробити це потрібно не пізніше 85 днів, в іншому випадку відмітка про доставку буде зроблена автоматично і повернення грошей стане неможливим.