Як завантажити і безкоштовно встановити додаток Джум на телефон, реєстрація в додатку, можливості

Joom (Джум) – це міжнародний онлайн майданчик, де продаються мільйони товарів для покупців з усього світу. Користуватися всіма можливостями системи можна з комп’ютера або смартфона/планшета. Пропонуємо вашій увазі інформацію, як завантажити і безкоштовно встановити додаток Джум на телефон.

Почнемо з того, що додаток Joom (Джум) працює тільки на смартфонах, на звичайних телефонах програма не відкриється. Офіційний магазин, що надає безпечну утиліту, залежить від операційної системи, на якій працює смартфон. Якщо це смартфон Apple на базі iOS, то скачати додатки Джум можна тільки в магазині App Store. Всі інші телефони, що працюють на Android, можуть запустити програму тільки після його завантаження з магазину Google Play (на робочому столі пристроїв часто підписується як Play Market).

Важливо, щоб додаток був сумісним з пристроєм. Про це йдеться на головній сторінці онлайн магазину, звідки буде виконано скачування.

Після завантаження додаток Джум буде автоматично встановлено на смартфон. Далі він відкривається і на екрані з’явиться головна сторінка сервісу. Установка програми абсолютно безкоштовна.

Після установки програми, не потрібно відкладати створення особистого кабінету покупця і першу покупку. Із завершенням реєстрації в системі, новому користувачеві Джума надається 10% знижка на придбання першого товару. Якщо цієї знижки мало, можна зайти в рубрику «Пропозиція години», де також представлені позиції з високими знижками.

Додаток Джум працює тільки при підключенні мобільного гаджета до мережі інтернет (через Wi-Fi, EDGE, 2G, 3G або 4G). В оффлайн режимі утиліта не працює.

Реєстрація в Джумі

Пропонується кілька варіантів реєстрації особистого кабінету. Потрібно зайти в мобільний додаток Joom, і відкрити вкладку «Реєстрація». Далі вказати адресу електронної пошти, придуманий пароль для входу в кабінет, стать, поставити позначку біля посилання на текст з угодою (яке рекомендується прочитати). У документі прописані правила використання сервісу, а також уточнюються моменти стосовно замовлення, доставки товару і повернення коштів.

головна сторінка Joom в додатку
Підтвердивши вищевказані дії, на новій сторінці вибрати кнопку «Додати запис». Далі користувачеві відкривається доступ до інших налаштувань особистого кабінету. У персональному профілі обов’язково потрібно вказати:

 • Прізвище та ім’я;
 • Країну проживання, місто, адреса, поштовий індекс;
 • Контактний номер телефону;
 • Реквізити банківської картки, з якої списуватиметься оплата за товар.

Дані в особистому профілі можна коригувати в будь-який момент, якщо на це є необхідність (наприклад, людина змінила місце проживання, перевипустила банківську карту, змінила прізвище і т. д.). На вказану поштову адресу будуть приходити посилки з товарами, купленими на Джумі.

Також авторизуватися в системі можна через сторінку соціальної мережі. Якщо відвідувач ресурсу користується ВК, Однокласниками, Facebook або Google+, він може пройти моментальну реєстрацію через персональну сторінку однієї з цих соцмереж. Тоді буде створено аккаунт, який перенесе дані зі сторінки соцмережі на Джум.

Можливості програми Joom

З додатком Joom легко купуються будь-які товари з Китаю. В онлайн сервісі представлено більше мільйона товарних позицій з оптимальними цінами. Чим більше покупок робить користувач, тим більше підвищується оптимізація з найкращими рекомендаціями. Наприклад, людина часто шукає товар під найменуванням «Кардиган». Якщо вона не встигла знайти потрібний товар, то при вході в додаток повторно, на головній сторінці сервіс покаже список кардиганів за оптимальними цінами і від продавців з найкращим рейтингом.

Додаткові можливості програми:

 • Зв’язок зі службою підтримки торгової платформи Джум;
 • Інтерфейс українською мовою;
 • Відстеження замовлення;
 • Повернення грошей за товар, якщо він не прийшов або був доставлений в неналежній якості;
 • Участь в акціях і знижки;
 • Написання відгуків про куплені товари;
 • Безпечна оплата покупки.

Рекомендується періодично стежити за акціями в Джум, іноді вони містять дуже вигідні знижки на товари, які можуть досягти 70-90%. Постійним користувачам програми сайт Joom завжди готує найбільш лояльні бонусні пропозиції.