Як завантажити додаток Joom на телефон?

Щодня близько 300 тисяч потенційних користувачів цікавляться питанням: як завантажити Joom на телефон з Android, щоб робити найекономніші покупки.

На сьогоднішній день додаток користується великою популярністю, оскільки пропонує відразу кілька переваг: можливість робити замовлення безпосередньо з телефону / планшета на базі Андроїд, купувати за низькими цінами з гарантією доставки і перевіряти статус посилки по трек-номеру. Тому давайте розповімо і покажемо як завантажити додаток Joom на телефон!

Як завантажити додаток Joom на телефон?

Як показують відгуки, найпростіше знайти та завантажити програму за допомогою Play Market.

Розробник пропонує безкоштовно встановити останню версію або одну з попередніх, що забезпечує підтримку більше 96 відсотків пристроїв, що працюють на Android. Пройшовши за посиланням, ви зможете ознайомитися з перевагами онлайн-шопінгу на Джум, а також уточнити, чи сумісно додаток з конкретним пристроєм. У числі корисних доповнень-можливість завантажити додаток для мобільної версії Facebook та інших соціальних мереж, щоб отримувати оновлення і ділитися думкою про найбільш затребуваних товарах.

Після завантаження програми необхідно пройти реєстрацію на Joom зробити це можна вивчивши нашу інструкцію про те, як зареєструватися на Joom.

Як завантажити додаток на play.google.com і отримати подарунок

Згідно з відгуками додаток Джум отримав оцінку 4,7 із загального числа голосувавших користувачів. Такий високий бал пояснюється численними бонусами, доступними кожному покупцеві:

  • При установці додатка відразу ж вводиться фільтр для підбору цікавлячої групи товару (наприклад, жіночі або чоловічі товари). Це скорочує час пошуку і дозволять дивитися в каталозі тільки найцікавіше.
  • За першу зроблену покупку, ви отримаєте бонус — 10% знижки, незалежно від вартості речі.
  • Користуючись додатком, ви можете переконатися в ефективній роботі алгоритму персоналізації. Чим частіше ви заглядаєте в каталог і переглядаєте товари, тим більш придатними будуть індивідуальні рекомендації.
  • Система пуш-повідомлень робить придбання в Joom ще більш вигідними, пропонуючи товари за акційними цінами години.

Перед тим, як завантажити додаток Joom на телефон Андроїд, ви можете познайомитися з позитивними відгуками користувачів, число яких на сьогодні складає більше 500 000 000 чоловік.

Як подолати деякі складнощі при установці на мобільний телефон

Зверніть увагу, що необхідна версія програми для Android залежить від конкретного пристрою. Завантажуючи додаток в Play Market або Google Play, більшість користувачів не відчувають труднощів і проблем. Однак в деяких регіонах завантажити програму не вдається, оскільки вона автоматично вноситься в список інсталяцій з невідомих джерел.

В цьому випадку необхідно на час скачування змінити налаштування мобільного телефону за такою схемою: безпека – дозволити установку додатків з невідомих джерел – “Ок” у вікні з попередженням про можливу небезпеку. Далі, при запуску програми потрібно погодитися з її установкою, щоб швидко і безпечно завантажити додаток і відразу почати робити покупки.

Додати коментар