Як зареєструватися на сайті Joom (джум)

Для того, щоб зареєструватися на сайті Joom — товари з Китаю, необхідно виконати зовсім не складні дії.

По суті як такої реєстрації на сайті Джум немає, замість реєстрації тут передбачений тільки вхід з допомогою соціальних мереж: вконтакте, однокласникі, фейсбук або аккаунта гугла. Практично у кожного користувача інтернету є хоча б один з акаунтів соціальних мереж, тому не складе праці увійти на джум. Якщо все ж вас немає ні в одній соцмережі, то доведеться завести аккаунт, найпростіше в фейсбуці.

saitjoom

Кнопка “Увійти” знаходиться в правому куті сайту joom.com/uk. Натискаємо на цю кнопку і в діалоговому вікні, вибираємо потрібну соцмережу.
Для користувачів смартфонів на базі андроїд, буде зручна авторизація через гугл, який є на кожному андроїд.

Після входу на сайт можна вибрати потрібну валюту для оплати замовлень на сайті, для росіян я думаю буде зручно використовувати гривні (UAH), а також можна вибрати українську мову сайту, натиснувши на іконку прапор в правому куті сайту.

Отже, реєстрація на сайті Джум не передбачена, а для замовлень в цьому інтернет-магазині використовується авторизація через соціальні мережі. Може виникнути питання, а як же буде доставлятися товар, адже для доставки необхідна поштова адреса. Адресу доставки доведеться вказати при першому замовленні на сайті.