Як зареєструватися на JOOM?

Як зареєструватися на JOOM?

Щоб у будь-який час робити вигідні покупки в інтернет-магазині китайських постачальників Джум, користувачам необхідно зареєструватися, що можна зробити за допомогою планшета або мобільного телефону.

Система не вимагає введення великої кількості даних і тривалого очікування, тому розглядати товари і робити замовлення за кращими цінами новий покупець зможе вже через кілька хвилин. Досить детально вивчити, як зареєструватися в Joom, і вибрати один з відповідних способів.

Варіант № 1: Реєстрація за допомогою облікового запису в соцмережах

У разі якщо ви не користуєтеся мобільним телефоном і хочете пройти реєстрацію на комп’ютері, то для початку вам потрібно відвідати офіційний сайт Joom. Якщо у вас є профіль в ВК, Однокласниках, Facebook, система запропонує використовувати його для авторизації і відкриє вікно:

Як зареєструватися на JOOM?

Необхідно клікнути по відповідному ярлику і далі діяти за інструкцією:

  1. Ввести логін і пароль для сторінки в соцмережах.
  2. У вікні будуть доступні наступні налаштування: “Мої адреси”, “Мої карти”, “Валюта” і “Повідомлення”.
  3. Вибрати «Мої адреси» і заповнити дані: країну, регіон, місто, індекс і адреса, вказати прізвище, ім’я та номер телефону в міжнародному форматі.
  4. Вказати дані карти, яку необхідно прив’язати до додатка для оплати.
  5. Потрібно обрати валюту (гривні).

Варіант № 2: Швидка реєстрація за допомогою програми для смартфона

Скачати програму для мобільного телефону на базі Андроїд або IOS можна абсолютно безкоштовно і в лічені хвилини. Після установки, необхідно вибрати кнопку “Увійти” і створити власний аккаунт для Joom:

 • виберіть вкладку «Реєстрація», треба вказати електронну пошту, логін, пароль, стать і поставити галочку навпроти угоди. Бажано детально з нею ознайомитися, щоб бути в курсі важливих моментів, що стосуються оплати товару, відстеження посилки або повернень.
 • У вікні, що відкрилося, будуть опубліковані ваші дані із зазначенням імейлу і кнопкою “Додати аккаунт” в нижній частині.
 • Підтвердіть вашу згоду і отримаєте доступ до інших параметрів, аналогічним для запису Джум в соцмережах.

Вивчіть асортимент, оцініть, наскільки цікавими будуть для вас наявні пропозиції. Вказати валюту, створити зручні налаштування і ввести адресу для доставки можна на сайті в будь-який зручний час.

Використовуючи ваш мобільний або планшет, додатком може скористатися інша людина. У цьому випадку після входу потрібно вибрати рядок “Додати аккаунт” і використовувати його для подальших покупок.

На цьому процес реєстрації на JOOM закінчено, ми не думаємо, що тепер, коли ви прочитали нашу статтю як зареєструватися на JOOM у вас виникнуть які-небудь проблеми з цією процедурою.

Додати коментар