Як визначити розмір одягу для чоловіків?

Як визначити розмір одягу для чоловіків

Додаток для мобільного телефону Joom пропонує величезний асортимент чоловічих речей.

Представники сильної статі все частіше роблять покупки в найбільшому китайському гіпермаркеті, але часто відчувають труднощі при підборі підходящого розміру. Це пов’язано з різними метричними системами і вимагає вміння правильно знімати мірки. Перед тим, як визначити розмір одягу для чоловіків, потрібно зайти в картку з товаром, вибрати опис і переглянути розмірну таблицю.

Якщо вона є, то досить співвіднести свої виміри з зазначеними параметрами, щоб вибрати річ, яка добре сидить по фігурі. На випадок, коли таблиці немає, допоможуть підказки експертів про те, як визначити свій розмір: чоловічий каталог містить верхній одяг, штани, костюми, сорочки, трикотаж, для яких враховуються деякі нюанси.

Як знімають мірки для уточнення розмірів чоловічого одягу

Для цього буде потрібно сантиметрова стрічка і кілька хвилин вільного часу. Всі заміри краще відразу записати, щоб не довелося знімати мірки ще раз при наступній покупці.

Для сорочок, трикотажу, піджаків, курток основний параметр — обхват грудей. Знімають його, проклавши сантиметр по самій виступаючій частини грудної клітини спереду, пахвами і уздовж лопаток по спині.

Перед покупкою штанів або шортів необхідно зняти мірку обхвату талії. Незалежно від типу фігури сантиметрова стрічка повинна лягти приблизно в районі пупка до стегон по виступаючим точкам. Для повних фігур існує особлива вказівка, що дозволяє зробити виміри правильно: якщо штани носять під животом, то сантиметр прокладають саме в цій області.

Чоловічий одяг
Чоловічий одяг
Чоловічі сорочки
Чоловічі сорочки
Чоловічі штани
Чоловічі штани

 

Чоловіча білизна
Чоловіча білизна

Знаючи свій звичний розмір і провівши додаткові виміри, можна зробити на Джум вдалу і дешеву покупку. Тепер ви знаєте як визначити розмір одягу для чоловіків і можете почати впевнено купувати одяг у китайських інтернет-магазинах.