Як визначити розмір кільця на JOOM?

Як визначити розмір кільця на JOOM?

Через маркетплейс Joom покупці з України можуть дуже дешево купувати будь-які товари, включаючи оригінальні прикраси.

Нерідко з Китаю отримують посилки з красивими кільцями і навіть замовляють ювелірні вироби для нареченого і нареченої. Якщо з оформленням замовлення, оплатою і доставкою проблеми виникають досить рідко, то при виборі кільця покупці стикаються з непростим завданням: як визначити його розмір?

Це пов’язано з тим, що далеко не всі продавці докладають до свого товару розмірні таблиці, а також з іншою системою вимірювання, більше знайомою в США. Щоб не витрачати час на написання листа китайському продавцю і очікування відповіді, можна скористатися двома корисними порадами, щоб самостійно встановити розмір прикраси.

Як визначити розмір кільця на Joom (розрахувати окружність пальця)

Переглядаючи картки товарів на сайті Джум, можна визначити, що у китайського продавця, а також у американського виробника розмір кілець визначається в сантиметрах. Щоб його обчислити, достатньо кількох вільних хвилин і виконання нескладних дій:

  • Вирізати тонку смужку паперу.
  • Обернути нею палець, для якого підбирають прикрасу. Заміри проводять в найширшому місці.
  • Відзначити стик олівцем або ручкою. Зайвий шматок паперу відрізати.
  • Прикласти смужку до лінійки і записати розмір з точністю до міліметра.

Такий спосіб допоможе і при наявності розмірної таблиці, в якій можуть бути вказані розміри від 4,5 до 13 см.

Як дізнатися свій розмір кільця, якщо вказаний його діаметр (diameter)

Деякі продавці пропонують ювелірні вироби, розмір яких визначається діаметром пальця. Самостійно дізнатися його можна наступним чином:

  • Вимірюємо коло потрібного пальця за допомогою нитки або папірцем смужки. Робити це потрібно не біля основи, а в районі другої фаланги, в самій виступаючій точці.
  • Отримане число множимо на 3,14. Наприклад: 5,5х3,14 =17,27, що відповідає розміру 17,5 в Україні.

Якщо у вас є сумніви або виріб досить дорогий, найкраще написати лист продавцеві і вказати точно свої розміри. Це допоможе не тільки при покупці, але і в тому випадку, якщо кільце не підійшло. Наявність листування дозволить без проблем повернути гроші в повному обсязі.

Корисна інформація для тих, хто робить покупки на Джум

Якщо ви хочете купити прикрасу по знижці і у вас немає часу на розрахунки, можна швидко зорієнтуватися з допомогою таблиці, де є підказки як вибрати розмір кільця на Joom.

Як визначити розмір кільця на JOOM?

Параметри однаково підходять для покупки недорогої біжутерії, обручок або ювелірних виробів з дорогоцінних металів. Це допоможе підібрати оригінальні і недорогі прикраси з безкоштовною доставкою з Китаю в Україну. Таким ось нехитрим чином ми дізналися як визначити розмір кільця на JOOM без особливої напруги.

Додати коментар