Як видалити отримані замовлення з Joom?

Як видалити отримані замовлення з Joom?

Joom – торговельний інтернет-майданчик, що активно розвивається, на якому в лічені хвилини здійснюються тисячі нових покупок. Раніше користувачі, які задалися питанням, “Як видалити отримані замовлення з Joom”, не мали можливості редагувати список досконалих ними придбань. Тепер ситуація змінилася, і дана недоробка була успішно усунена.

Як у додатку Joom видалити отримані замовлення?

Ця процедура цілком ідентична тій, що здійснюється на офіційному сайті Джум. У разі нечастих покупок з Китаю наявність закритих замовлень не викличе особливих незручності. Якщо ж вам доводиться часто купувати товари через вищезгаданий сервіс, дуже легко заплутатися в швидкозростаючому списку.

Досі не зрозуміли, як видалити отримане замовлення зі списку Joom? Тоді дотримуйтесь цієї простої інструкції:

  • Зайдіть в мобільний додаток під своїм профілем. Якщо у вас ще немає програми то обов’язково скачайте його для Android або IOS.
  • Якщо у вас вже є отримані товари, відвідайте розділ «Мої замовлення».
  • За допомогою зручної системи фільтрації виберіть категорію «Завершені».
  • Позначте доставлені товари з представлених і видаліть їх зі списку.

Тепер питань, пов’язаних з тим, як видалити отримані замовлення з Joom, виникнути не повинно.

Якщо вони з’явилися, і ви впевнені, що справа саме в некоректній роботі сервісу, то зверніться в техпідтримку. Витративши пару хвилин на заповнення зворотного зв’язку, виникшу проблему успішно вирішять представники Джум протягом 48 годин.

Особливості роботи з завершеними покупками

Багатьох покупців, що спантеличилися питанням, “Як видалити завершені замовлення на Joom” також цікавить, як повернути оплачений товар, що вийшов статус скасованого помилково.

Вам нічого не залишається робити, як оформити нову покупку і дочекатися повернення коштів по випадковому скасуванню. В даному випадку ви абсолютно нічого не втрачаєте.

Також при використанні торгового онлайн-майданчику можуть виникати збої, при яких статус оплаченого товару може призначатися невірно.

Вам не варто турбуватися про те, що замовлення відправилося в розділ «Завершені», так і не вступивши за вказаною адресою. Якщо ви не отримаєте свою посилку протягом 75 днів, напишіть про це в техпідтримку для повернення витраченої суми в повному обсязі. На відшкодування коштів статус завершеної покупки ніяк не вплине.

Після можна повторити ту ж процедуру, описану вище в якості відповіді на питання, “Як видалити отримані замовлення з Joom”.

Якщо ви хочете скасувати покупку товару за власною ініціативою, то здійснити скасування можна в розділі «Мої замовлення». Протягом перших восьми годин користувачі сервісу Джум можуть безпроблемно відмовитися від зробленої покупки.

По закінченню даного терміну є лише один спосіб повернути кошти – надати фахівцям сайту докази про невідповідність товару, його неналежну якість, псування або втрату. Рішення про повернення грошей адміністрацією сайту приймається досить швидко, так як техпідтримка працює цілодобово.

Додати коментар