Як вибрати взуття Crocs

Як вибрати взуття Crocs

Відмінні риси взуття Crocs — універсальність та практичність. Це завжди було пріоритетом компанії і дозволило досягти популярності в усьому світі — завдяки продуманості колекцій та різноманітності моделей.

Взуття від Crocs, практичне і яскраве, має високий попит і органічно виглядає в будь-якій ситуації. Слід пам’ятати, що при купівлі кроксів потрібно приділити особливу увагу вибору дійсно правильного розміру, в чому можуть допомогти наші поради та таблиці розмірів.

Колекції та моделі

Каталоги Crocs включають більше 250 моделей, розрахованих на будь-яку пору року і різні кліматичні умови.

Усі колекції Crocs поділяються на:

 • Жіночі (витончені та жіночні моделі, призначені для активних та спортивних жінок, які проводять багато часу на ногах – балетки, сабо, кросівки, черевики, чоботи).
 • Чоловічі (взуття відрізняється підвищеною міцністю та гнучкістю; відмінно підходить для походів у спортзал або офіс у міських умовах – черевики, кросівки, чоботи, лофери, сандалії та кеди).
 • Для дівчаток (у дитячих моделях велика увага приділяється легкості, з якою дитина може сама навчитися одягати та знімати взуття, а також – захист дитини в умовах міста. Крокси для дівчаток – завжди яскраві та оригінальні; є окрема колекція прикрас для взуття, що спонукає дітей до творчості).
 • Для хлопчиків (взуття підвищеної міцності і прохідності, має дизайн, що підкуповує дітей, і ввдрізняється конструктивними особливостями, що враховують особливості дитячих ніг).

ПОРАДА: багато моделей, представлених у каталогах Крокс, з успіхом можуть використовуватися представниками різних статей та вікових груп.

Як визначити свій розмір?

Чому важливо правильно вибрати розмір?

Головним секретом кроксів є унікальний матеріал, з якого вони виготовляються.

Це Croslite – полімер, що нагадує гуму. Він складається з мікроскопічних осередків, заповнених спеціальною смолою. Під дією температури тіла смола нагрівається і змушує взуття трохи змінити форму, більш комфортно облягаючи ногу.

ВАЖЛИВО! Виробник попереджає: для того, щоб відчути переваги Croslite, потрібно правильно підібрати розмір кроксів.

Для цього потрібно:

 1. Правильно виміряти стопу;
 2. Вибрати потрібний розмір у таблиці Crocs.

Корисні поради:

 • Вимірювати стопу рекомендується ввечері, коли ноги набрякають та збільшуються у розмірах. Так підвищується ймовірність придбати взуття, зручне в різних обставинах.
 • Необхідно виміряти обидві ноги (пошук у таблиці проводиться за величиною, яка більша).
 • Вимірювання для купівлі демісезонного та зимового взуття потрібно проводити в шкарпетках (їхня товщина впливає на вибір потрібного розміру).
 • Отриманий результат потрібно округлювати у більшу сторону (при пошуку відповідного розміру таблиці).

ВАЖЛИВО! Виробник пропонує вибір моделей трьох видів для різної ширини стопи: просторі, вільні, стандартні. Уточнити цей параметр можна у описі кожної моделі.

Вимірюємо довжину ноги правильно

Офіційний сайт та постійні покупці радять вимірювати довжину стопи за допомогою лінійки та аркуша паперу. Вимір проводиться від п’яти до кінчика великого пальця.

Послідовність дій:

 1. Аркуш паперу покласти на рівну поверхню.
 2. Поставити ступню, що вимірюється, на папір, обов’язково перенісши на неї всю свою вагу.
 3. Обвести ступню, постійно торкаючись шкіри олівцем (тримати олівець потрібно вертикально).
 4. Виміряти лінійкою відстань між двома найбільш віддаленими точками на малюнку (звичайно – п’ята і великий палець).
 5. Повторити ті ж дії з другою ступнею.
 6. Порівняти два результати та взяти для подальших розрахунків той, що вийшов більше.
 7. У розмірній таблиці Крокс знайти пункт «Довжина підошви» і в ньому підібрати максимально близьке значення до того, що вийшло при вимірі (округляти тільки у велику сторону).

ПОРАДА: при вимірі потрібно переконатися, що всі пальці на нозі розслаблені, інакше результат виявиться неточним.

Таблиця розмірів жіночого взуття Crocs

Як вибрати взуття Crocs
Таблиця розмірів чоловічого та унісекс взуття Crocs

Чоловічі розміри

Як вибрати взуття Crocs

Унісекс розміри

Як вибрати взуття Crocs

Таблиця розмірів дитячого взуття

 

Як вибрати взуття Crocs

Таблиця розмірів підліткового взуття Crocs

 

Як вибрати взуття Crocs

ПОРАДА: постійні покупці кроксів рекомендують вимірювати стопу максимально акуратно, оскільки різниця між розмірами в таблицях становить лише кілька міліметрів.

Висновок

Матеріал Croslite, що визначає всі особливості кроксів, за які їх так люблять, не піддається звичним способам розношування взуття. Тому рекомендується витратити трохи часу на нескладні виміри та вивчення розмірних таблиць. Витрачена енергія з лишком окупиться при покупці дійсно комфортного та стильного взуття, зручного у догляді.

Додати коментар