Як вибрати розмір шапочки для дитини

Як вибрати розмір шапочки для дитини

Головний убір є основною та незамінною деталлю гардеробу дитини. До вибору шапочки для дитини необхідно поставитися серйозно, тому що є певні правила її вибору. У статті ви дізнаєтесь, як правильно виконати підбір шапочки малюкові, ознайомтесь із розмірними таблицями шапок для дітей.

Визначення відповідного розміру: основні нюанси

Від довжини кола голови, що вимірюється в сантиметрах, залежить і розмір шапочки.

Дуже часто зустрічаються вироби для малюків із зазначенням лише віку дитини. Однак не всі діти мають однаковий розвиток, тому значно відрізняються їх параметри. Саме тому для правильного підбору шапки одного росту недостатньо.

До системи нумерації розмірів включені парні числа (44,46,48). Також зустрічаються подвійні дитячі розміри (44-46, 46-48).

Якщо довжина кола головки розташована між двома значеннями, то купуючи малюку літній чепчик або шапочку, вибирають той, що менше, тому що тканина, з якої їх шиють, має здатність розтягуватися. Зимовий або демісезонний головний убір краще купувати більше на розмір, тому що під нього найчастіше піддягають легшу шапку.

Дуже серйозно варто підійти до процедури підбору шапочки дитині. Особливо це стосується аксесуарів для немовлят. Великий розмір шапки може бути небезпечним для дитини, т.к. новонароджені дуже часто рухають головкою, і вона може сповзти, закривши йому обличчя, стати причиною утруднення дихання малюка. Зимова шапочка невідповідного розміру може стати причиною частих застуд малюка через те, що вона пропускатиме холодне повітря.

Маленький за розміром головний убір створюватиме малюкові дискомфорт. Від чого його здоров’я може погіршитися.

Для правильного визначення розміру потрібно заздалегідь виміряти дитину. Підбираючи шапочку, потрібно скористатися так званою «точкою відліку» — це обхват голови піврічної дитини. У середньому це значення дорівнює 43 см. Щоб визначити розмір на попередні місяці, необхідно з цього показника віднімати по півтора сантиметри за кожен місяць. Для визначення розміру дитині, якій більше півроку, необхідно додавати до точки відліку 0,5 сантиметра.

За перший рік життя дитини розмір її голови збільшується на 11,5 см. Перші півроку зростання відбувається інтенсивніше. У цей період голова виростає на 8-9 см. До 4 місяців коло голови більше, ніж коло грудної клітки. Щомісяця відбувається приріст в 2 см. У віці одного року коло голови дорівнює 48 см. Стать дитини також впливає на розмір голови. У хлопчиків голова більша.

Як правильно зробити заміри голови

При виборі відповідного розміру головного убору важливо правильно виміряти діаметр голови малюка. Для виміру потрібно використовувати сантиметрову стрічку.

Як вибрати розмір шапочки для дитини

Новонародженим

Дитину кладуть на горизонтальну поверхню. Проводять вимір, коли дитина у спокійному стані. Далі охоплюють стрічкою лобові або надбрівні «горби» спереду, простягають її до потиличного бугра.

Дітям від 3 до 14 років

Сантиметровою стрічкою охоплюють голову дитини, при цьому орієнтуються на лінію брів, частину потилиці, що виступає, і крапки над вухами.

Таблиця розмірів шапок для немовлят та дітей до 14 років

Можна використовувати готові розмірні таблиці дітей різного віку. Вони основними критеріями виступає вік і зріст. Також є таблиці із зазначенням обхвату голови.

Таблиця розмірів шапочок для новонароджених

Як вибрати розмір шапочки для дитини
Таблиця розмірів шапочок для новонароджених

Таблиця розмірів шапочок для дітей віком до 14 років

Як вибрати розмір шапочки для дитини

Таблиця розмірів шапочок для хлопчиків та дівчаток

Як вибрати розмір шапочки для дитини

Міжнародні розміри шапочок для хлопчиків та дівчаток

На дитячому одязі продавців з маркетплейсу Joom зазвичай вказані міжнародні розміри, представлені літерами.

Як вибрати розмір шапочки для дитини
Купуючи шапочку, потрібно знати параметри свого малюка, попередньо вимірявши їх. Головне — дотримуватись правил при вимірі, щоб не помилитися. Виходячи з цих параметрів, можна купувати шапочку для дитини, ознайомившись із розмірними таблицями.

Додати коментар