Як вибрати праску для дому на Joom?

Як вибрати праску для дому на Joom

Інтернет-магазин китайських товарів Джум щодня розширює асортимент, що включає доступну і якісну побутову техніку.

Сьогодні ви можете купити будь-який пристрій дуже дешево і з безкоштовною доставкою відразу після установки мобільного додатку. Для цього достатньо переглянути товари в розділі «Техніка для догляду за одягом» з описами і фото. Після знайомства з ними і прочитання відгуків у вас відпадуть питання про те, як вибрати праску на Joom. До того ж на Joom завжди можна заощадити, використовуючи накопичені бали і витративши їх на цікаву для вас покупку в тому числі і на праску.

Що потрібно знати про праски: важливі параметри при виборі?

Що потрібно знати про праски

Щоб пристрій відмінно справлявся з поставленим завданням, потрібно врахувати кілька важливих складових, що відрізняються у різних виробників:

    • Підошва. Ця деталь може бути виконана з різних матеріалів: алюмінію, сплаву з покриттям, нержавіючої сталі. Нерідко зустрічаються керамічні варіанти, тобто алюмінієві з новітнім покриттям. Вони добре ковзають по тканині, але вимагають дбайливого поводження. Сталеві довше гріються, але відмінно зберігають тепло, алюмінієві відносяться до бюджетних, що потрібно врахувати перед тим, як вибрати праску.
    • Потужність. В каталозі можна знайти відпарювачі на 800-3000 Вт. Чим потужніше праска, тим швидше і сильніше вона нагрівається. Якщо ж у ньому є резервуар для води, то потужність вплине на кількість одержуваного пара. Для домашнього використання досить моделі з характеристиками 1500-1800 Вт.
    • Функція відпарювання. Необхідна для тих, хто часто гладить речі, що вимагають особливого догляду. Для особливо складних місць і делікатного одягу потрібні моделі з функцією викиду пари.
    • Наявність самоочищення. Якщо у вашому регіоні жорстка вода, то парова система може швидко вийти з ладу. Щоб цього уникнути, можна підібрати в Joom праску з системою очищення. Після наповнення резервуара і натискання кнопки паровим ударом викидаються всі відкладення солей і дрібні забруднення.

Якщо ви вже уточнили, як правильно вибрати праску для домашнього використання, визначитеся з дизайном моделі, розміром і вагою, який повинен бути для вас комфортним.

У розділі з побутовою технікою ви знайдете не тільки праски, але і прасувальні машини, пароутворювачі, портативні дорожні парові праски. Щоб скоротити час на вибір, використовуйте пошуковий рядок або зручний фільтр. На найпопулярніші моделі в інтернет-магазині поширюються високі знижки до 95 відсотків. Визначитися з якістю і надійністю ви можете за відгуками або за кількістю зірок, вказують на рейтинг.

Якщо вподобана праска відноситься до акційних товарів, то в нижній частині вікна ви побачите лічильник часу, що дозволяє скористатися знижкою в зазначений період. Купити хорошу праску для дому можна ще дешевше, якщо використовувати бали або промокоди, доступні постійним покупцям найбільшої торгової площадки Joom. Тут же ви можете вибрати аксесуари для праски: підставки, вішалки, знімну підошву або захисну теплоізоляційну тканину для прасування.

Оцініть статтю