Як вибрати компресійні панчохи за розміром

Як вибрати компресійні панчохи за розміром

Компресійний трикотаж – це колготки, гольфи, панчохи, бандажі та трико. Такий вид білизни немає протипоказань. Компресійний трикотаж інакше називається антиварикозним. Він створений для того, щоб покращити роботу кровоносних судин у нижніх кінцівках людини. Такий трикотаж допомагає розподілити тиск на певні ділянки тіла, які мають ризик патологічних захворювань.

Компресійний трикотаж поверненню та обміну не підлягає, тому підбирати його потрібно правильно. Якщо є сумніви, краще звернутися до консультанта за допомогою. Також зробити замір можна самостійно. Головне – зробити це правильно, тому що розмір підбирається індивідуально.

Як вибрати компресійний трикотаж?

Верхній край трикотажу повинен бути трохи вищим за ділянку уражених вен. Замір потрібно робити в ранковий час. Що потрібно виміряти?

  • Обхоплення гомілки над кісточкою і в найширшій частині.
  • Довжину кола гомілки нижче підколінної складки (наприклад, позначимо літерою N).
  • Обхват стегна.
  • Окружність талії.
  • Довжину від підлоги до N.
  • Висоту (від підлоги до кола стегна).

Найкращі вироби виготовляються за європейським стандартом RAL-GZ387. Це найсуворіший вид виробу, але не всі виробники наслідують саме його. Одна з найпопулярніших фірм — німецька компанія medi, якість виробництва якої знаходиться на висоті. Можна придбати не лише гольфи, бандажі та колготки, а й панчохи. Деякі використовують еластичні панчохи із підвищеною довжиною.

Як визначити розмір панчох?

Компресійні панчохи – це засіб для лікування варикозу вен та інших різноманітних захворювань. Використовуються у профілактичних діях. Щоб досягти максимального ефекту, потрібно максимально точно підібрати панчохи.

Головне – це правильно зняти мірки. Найкраще робити це вранці, тому що ввечері кінцівки набрякають, показники можуть бути помилковими.

Що потрібно зробити, щоб дізнатися свій розмір? В першу чергу робимо заміри: обхват гомілки та стегна у найширших і вузьких місцях. Усі дані записуємо на листок, щоб не втратити. Завершальний вимір – довжина ноги. Починаємо від підлоги – і до кінця пахової зони.

Якщо ви зробили все без помилок, то:

  • Панчохи щільно прилягатимуть до ноги.
  • Не буде жодного дискомфорту.
  • Одяг не сповзатиме.
  • Кровообіг не буде порушений.

Панчохи. Розмірна таблиця

Як вибрати компресійні панчохи за розміром
Гольфи. Розмірна таблиця

Якщо на упаковці вказано стандарт RAL-GZ387, такий виріб має високу якість. Це означає, що було здійснено тестування.

Як вибрати компресійні панчохи за розміром

Панчохи венотекс та розміри

Трикотаж “Venoteks” на українському ринку вже понад двадцять років. Нині — це лідер із продажу компресійного трикотажу. Такі вироби вирізняються унікальними якостями, тому більшість покупців вибирають саме цю фірму.

Як вибрати компресійні панчохи за розміром

Висновок

Компресійна білизна була створена для боротьби з варикозом. Її ще називають лікувальною білизною. Придбати її можуть як жінки, і чоловіки. Виготовляють із компресійного трикотажу. Перш, ніж замовити панчохи чи гольфи, потрібно правильно зробити замір ніг, у чому вам допоможе сантиметрова стрічка та таблиця.

Додати коментар