Як вибрати хороший відеореєстратор на Joom?

Як вибрати хороший відеореєстратор на Joom

Багато автолюбителів використовують відеореєстратори для фіксації порушень на дорозі.

Інтернет-магазин Джум пропонує бюджетні варіанти даної техніки, купити які можна з безкоштовною доставкою з Китаю. Зробити це дуже просто: завантажте додаток Joom на мобільний телефон, вивчіть каталог з 5 мільйонами різних товарів і зробіть самі вигідні придбання. Якщо ж вам потрібні тільки кращі аксесуари для автомобіля, дізнайтеся, як вибрати хороший відеореєстратор в найбільшому китайському гіпермаркеті.

Головні критерії вибору відеореєстратора в машину

Розглядаючи запропоновані варіанти китайських виробників, зверніть увагу на наступні моменти:

  • Розрішення відео. Чим воно вище, тим краще буде проглядатися картинка.
  • Кут огляду. Він повинен бути не менше 100 градусів, щоб в поле зору камери потрапив потрібний об’єкт.
  • Необхідна тривалість зйомки. Якщо розмір запису не дозволить зафіксувати розмову з представником правоохоронних органів, Ви не зможете відстояти свої права при їх порушенні.

Перед тим, як вибрати хороший відеореєстратор, уважно розгляньте тип кріплення. В ідеалі аксесуар повинен максимально швидко і просто зніматися, коли ви залишаєте авто і встановлюватися, коли ви сідаєте за кермо.

Як правильно вибрати відеореєстратор

Як правильно вибрати відеореєстратор в каталозі Joom?

  • Замовити відповідну модель можна в розділі “Портативне аудіо та відео” або використовувати пошуковий рядок. Величезна колекція товарів включає як новинки, так і топові пристрої з відмінними відгуками. Щоб вибрати хороший апарат, визначтеся з важливими для вас характеристиками: моделі без дисплея мають більш доступну ціну і просте управління. Якщо ж ви хочете використовувати реєстратор для фотозйомки, то краще варіант з монітором.
  • Врахуйте «витривалість» техніки. Почитайте відгуки і подивіться технічні характеристики, щоб купити відеореєстратор, ведучий запис і зберігаючий її під час і після аварії.
  • Запис картинки, що потрапляє в поле зору з водійського сидіння, можна доповнити, встановивши другу камеру заднього виду в салоні.
  • Наявність режиму нічного бачення буде незамінною функцією для поїздок в темний час доби, що дозволить виконати запис і розглянути номера, навіть при поганому освітленні.
  • Оснащення додатковими функціями збільшує безпеку руху. Це відноситься до реєстраторів, що подає сигнал при критичному скороченні відстані між транспортними засобами або переході на зустрічну смугу руху.

При покупці на Джум потрібно знати, як вибрати хороший відеореєстратор з настройками потрібною Вам мовою. Для цього прочитайте опис і обов’язково ознайомтеся з відгуками, залишеними реальними покупцями. Більше корисної інформації про китайські пристрої для машини можна дізнатися в групах Joom в соціальних мережах.

В інтернет-магазині ви також знайдете інші аксесуари для автомобіля: камеру заднього виду, подвійний об’єктив, дисплей і інше за найнижчими цінами. При цьому не варто забувати, що ви отримаєте бали на Joom в досить великій кількості при купівлі автомобільного відеореєстратора в цьому інтернет магазині.

Оцініть статтю