Як вибрати електронну книгу для читання на Joom?

Як вибрати електронну книгу для читання на Joom
Електронні книги з кожним роком набувають все більшої популярності, а їх вартість на китайському ринку залишається доступною для будь-якого покупця.

Такий девайс має безліч переваг в порівнянні з паперовим варіантом і зацікавить тих, хто звик читати з екрану ПК або смартфона. Найдорожчі варіанти електроніки можна замовити в інтернет-магазині Джум — встановивши програму на мобільний телефон або планшет, легко робити покупки практично за копійки.

При цьому важливо знати, як вибрати електронну книгу для читання, і на які параметри слід звертати увагу.

Переваги “читалки” в порівнянні зі смартфонами

Існує декілька пунктів, за якими електронний накопичувач для читання книг перевершує стали звичні девайси:

  1. Яскравість дисплея і вплив на очі. У “читалках” з TFT дисплеями використовують електроннe чорнило-сучасну технологію, що створює зображення з використанням чорно-білого пігменту і масляної основи. В результаті ви можете спостерігати картинку з 16 відтінками сірого кольору, що не подразнюють очі.
  2. Можливість читати на яскравому світлі. Більшість смартфонів втрачають чіткість зображення і блікують на сонці, чого не можна сказати про електронні книги.
  3. Великий обсяг пам’яті, що дозволяє зберігати в одному пристрої різну літературу.
  4. Тривалість зарядки. Досить зарядити пристрій один раз в тиждень, щоб користуватися ним щодня, що дає значну перевагу у порівнянні зі смартфоном.

Якщо ви хочете купити дитині електронну книгу, дізнайтеся, як вибрати кращу, щоб діти користувалися ними для читання в школі і вдома. Зробити це можна, враховуючи відмінності між девайсами, представленими на Joom.

Чотири найважливіших відмінності: як вибрати електронну книгу для читання?

Перше, на що звертають увагу, – розмір. Невеликі гаджети зручні для тих, хто любить читати в дорозі або в транспорті. Найкраще використовувати 6-7 дюймові книги. Для дітей краще вибрати 10-дюймовий формат з великою роздільною здатністю. З таких пристроїв зручніше читати відскановані зображення, що буде корисно студентам.

Друге – наявність штучного підсвічування. “Читалки” без нього коштують дешевше, не дратують очі, більше зберігають заряд, але при поганому освітленні ними складно користуватися. Буде потрібно настільна лампа або інше джерело світла. Врахуйте це, якщо любите почитати в ліжку перед сном.

Третя особливість стосується наявності вбудованих функцій, таких, як wi-fi і автономне підсвічування. Вони дозволяють використовувати додаткові можливості, але мають і зворотний бік — уповільнюють швидкість гортання сторінок і швидко розряджають пристрій.

Четверта відмінність – ціна. Багато користувачів перед тим, як вибрати електронну книгу для читання вивчають каталог бюджетних планшетів. Останні однозначно програють “читалкам” і вимагають значно більших фінансових витрат. У зв’язку з цим варто віддати перевагу електронним книгам, в широкому асортименті представленим в каталозі Джум.

І не варто забувати про те, що якщо вас не влаштував товар або купівля ви завжди можете дізнатися як повернути гроші на Joom буквально в три простих дії, а враховуючи, що купівля електронної книги не дешева то про це варто знати всім!

Оцініть статтю