Як вибрати бездротові навушники на Joom?

Як вибрати бездротові навушники на Joom

Якісна гарнітура необхідна кожному власнику сучасного гаджета. В інтернет-магазині Джум бездротові навушники займають одне з перших місць за популярністю серед покупців. Цей аксесуар від китайського продавця коштує дуже дешево і продається з гарантією якості. Знайти їх на офіційному сайті можна в розділі «Електроніка» — «аудіо-відео», де присутнє сортування за ціною, кольором та іншими характеристиками.

Чим відрізняються бездротові навушники для телефону в Джум?

В першу чергу необхідно згадати про основні особливості даного аксесуара. Найбільші виробники мобільної техніки сьогодні приділяють багато уваги гарнітурі, відзначаючи, що майбутнє належить бездротовим версіями. Такі моделі мають кілька переваг:

  • Відсутні дроти, незручні при постійній експлуатації.
  • Немає роз’єму для підключення до телефону/планшета/ноутбука.
  • Контакт між пристроєм і носієм встановлюється по Bluetooth або радіоканалу.

Зібрані в каталозі Джум бездротові навушники включають обидві версії, але для телефону актуальні моделі з підключенням через блютуз.

Як вибрати кращі варіанти бездротових навушників на Joom?

Перед тим як зробити замовлення в китайському гіпермаркеті, зверніть увагу на такі параметри навушників:

  • Відповідність версії Bluetooth на телефоні і на аксесуарі. В ідеалі вони повинні збігатися. Для останньої версії (5.0) характерно краща якість звучання.
  • Зарядний пристрій. Комусь важливіше компактність “бази”, але перевагу все ж варто віддавати потужності зарядної батареї. У великих моделях зарядка відбувається швидше і тримається довше.
  • Універсальність, що дозволяє підключати аксесуар до будь-якого телефону. Даний пункт можна уточнити в характеристиках, оскільки весь товар на Joom має опис українською мовою
  • Дизайн, розмір і колір. Як правило, перевагу віддають компактним моделям, які добре тримаються у вусі.

Найсучасніша гарнітура, забезпечує звук високої якості, відноситься до класу Bluetooth 5.0 з підтримкою aptX. Однак, щоб оцінити потенціал нової техніки, представленої на Джум, бездротові навушники необхідно підключати до телефону, що підтримує нову функцію. Якщо не враховувати даний момент, різницю в звуці досить складно помітити

У чому перевага бездротових навушників?

Всім відомі вічні проблеми з сплутаними проводами і їх несподіваним обривом, а також необхідність в заміні гнізда або роз’єму навіть в найякісніших моделях сучасних навушників.

Бездротовий аналог позбавлений даних недоліків, а придбати його на Джум можна дуже дешево. Це також чудовий подарунок до Нового року, який сьогодні продається в розділі зі знижками до 75 відсотків і з безкоштовною доставкою.

Роблячи покупку, звертайте увагу на рейтинг продавця (кількість зірок), що гарантує хорошу якість і бездоганний сервіс: надійну упаковку, дотримання термінів доставки, наявність зворотного зв’язку.