Як відрізнити підробку кед Converse

Як відрізнити підробку кед Converse

Кеди Converse – обов’язковий елемент хіпстерського вигляду та просто комфортне взуття для молодих та активних. Не дивно, що всі речові ринки забиті фейками популярного взуття, а перед покупцями постає питання, як визначити оригінальні Converse.

ДЕ ВИГОТОВЛЯЮТЬ ОРИГІНАЛЬНІ КЕДИ «КОНВЕРС»?

На сьогоднішній день фірмове взуття випускається у чотирьох країнах: Китаї, Індії, В’єтнамі, Індонезії.

Якщо позначено іншого виробника, то перед вами грубий фейк. Інформація про місце випуску розташована на внутрішній стороні язичка. Однак навіть якщо взуття виготовлене в Китаї, ієрогліфів на коробці не повинно бути.

Як відрізнити підробку кед Converse

ЯК ВІДРІЗНИТИ ПІДРОБЛЕНІ КОНВЕРСИ

Упаковка

Справжні кеди повинні лежати в коробці, обгорнуті папером: жодних целофанових пакетів. Сама коробка має бути пофарбована в насичений колір і не розвалюватися. У підробці ви не знайдете наклейки із зазначенням артикула та розміру моделі. Якщо таку наклейку таки вдалося виявити, то перевірте, чи співпадає артикул із цифрами на язичці кед.

Як відрізнити підробку кед Converse

QR-код

На коробці та язичці оригіналу завжди є QR-код. Сканувавши його, ви потрапите на офіційний сайт converse.com. Однак таким чином можна відрізнити лише дешевий фейк. У дорогих підробок цей код може бути присутнім, більше того, відсилати на сайт виробника.

Артикул моделі

У вибраному взутті та моделі на сайті виробника артикули повинні збігатися. Правило працює переважно для класичних кед. Дистриб’ютори замовляють моделі, призначені для їхніх країн, тому на офіційному сайті вони можуть бути відсутніми.

Як відрізнити підробку кед Converse

Довжина устілки

Один із найбільш вірних способів перевірити справжність Converse – подивитися, в яких одиницях вказано довжину устілки.

У моделей, що поставляються на наш ринок, довжина позначається сантиметрами (см). До речі, єдиний спосіб, як відрізнити від підробки Converse All Star – подивитися устілку. У фальшивих «Конверс» довжина устілки чомусь прописується у міліметрах. Єдине та важливе «але» до цього пункту.

Зрідка до України потрапляє взуття, призначене для азіатського ринку. І ось у ній виробник вказує довжину устілки в міліметрах. Тому, щоб розпізнати підробку, кеди слід перевіряти по всій сукупності ознак.

Вага взуття

Контрафактні кеди найчастіше виглядають як справжні конверси.

Однак за вагою вони можуть бути набагато легшими за оригінал, оскільки замість якісної гуми для підошви беруться дешевші та легкі матеріали.

Запам’ятайте: справжні конверси важать 370 г (+/- 30-40 г). Підробка – більш, ніж на 100 г легше.

 Розмір на підошві

На підошві справжніх Converse завжди вказується US розмір.

Як відрізнити підробку кед Converse

Логотип

Поряд із розміром на підошві фірмових «Конверс» розташовується напис Converse All Star (перевірте правильність написання) та фірмова зірка. На п’яті буде написано ALL STAR або ONE STAR. У ряду моделей до цього напису може додаватися ім’я бренду – Converse.

Збоку на внутрішній стороні високих кед є круглий логотип. Він може виконуватись як вишивка, відбиток на шкірі або наклейка. Напис повинен складатися з назв Converse, All Star та рукописних Chuck Taylor, а також зірки. Перевірити справжність Converse та визначити підробку можна за якістю виконання та неміцно закріпленими наклейками.

Свій товарний знак компанія зареєструвала досить давно – 1979 року. Тому значок ® проставляється не на всіх моделях. Якщо він відсутній, це не означає, що перед вами фейк.

Колір та якість обметування

Раніше стандарти якості компанії вимагали, щоб обметування язичка було в колір кед. Так, червоні кеди мали мати червону (не рожеву!) обмітку, чорні – чорну.

Однак, зараз обметування язичка може відрізнятися від кольору взуття. Та воно обов’язково має бути в тон із подвійним рядком на п’яті. Якщо рядок на заднику виконано чорними нитками, а язичок обметаний білими, це підробка.

Як відрізнити підробку кед Converse

Задник п’яти

Палені кеди, як правило, шиються з тонким задником, що легко змінюється. Фірмові Converse виготовляються із стійким задником, виготовленим із щільного картону.

Ми навмисно не стали згадувати якість виконання. Криві шви, сліди маркера та абияк прикріплені наклейки – це ознаки грубих підробок. Проте пірати навчилися виробляти товар, що практично не має зовнішніх відмінностей із фірмовим взуттям. Тому так важливо знати, як виглядають конверси та чим оригінал відрізняється від підробки.

Якщо шукаєте товар по дошках оголошень, то не соромтеся розпитати власника про те, яким чином він придбав цю пару, в якому магазині купив. Це допоможе визначити справжність кед та зробити по-справжньому цінне придбання.

Додати коментар