Як відстежити посилку з Joom

Як відстежити посилку з Joom хоче знати кожен покупець Інтернет-магазину доставки товарів з Китаю Джум. Велика відстань між покупцем і продавцем, інший менталітет відправника, хвилювання за якість, та й просто нетерпіння отримати своє замовлення – все це причини, якими керується клієнт, роблячи такий запит в Інтернеті.

Завдяки сервісу, який підкаже, як відстежити посилку з Joom, користувачі китайського віртуального магазину Джум завжди знають, як саме просувається процес доставки замовленого товару і наскільки близько до адресата посилка. Це дозволяє орієнтовно розрахувати терміни прибуття бажаної продукції (максимально, час пересилання може зайняти до 1,5-2 місяців).

Способи доставки замовлень магазином Joom

Joom є ресурсом, де зібрані товари різних китайських виробників за цінами, набагато нижче, ніж пропонують у інших місцях.

Це означає, що всі відправлення товарів, зроблених у додатку або на сайті Joom, формуються різними продавцями і потрапляють до замовників різними способами за допомогою декількох поштових і транспортних компаній. Якщо посилка відправлена морем, вона прийде набагато пізніше, ніж ті товари, які продавець вислав за допомогою авіасполучення. Знаючи, як відстежити посилку з Joom, покупець буде бачити, який саме спосіб було обрано постачальником для того, щоб товар в повному обсязі, цілості й схоронності прийшов адресату, і операція вважалася завершеною.

Як відстежити посилку з joom: технічна сторона процесу

Як тільки упакований товар потрапляє у відділення поштового компанії на території Китаю, йому присвоюють унікальний код, набравши який можна побачити всі реквізити (адреси, імена та назви одержувача та відправника, вартість доставки і місцезнаходження). Цей присвоєний номер не збігається з цифрами, якими нумерується саме замовлення.

Як правило, Джум робить розсилку товарів з території Китаю за допомогою таких затребуваних в Піднебесній служб доставки, як SF-Express, Yun Express, FlyT Express і Пошта Китаю (China Post Small Packet), ePacket. Це найбільш економний варіант поштового сполучення. Якщо транспортуванням товару з китайської території займається державна поштова служба, після проходження кордону, естафета доставки передається місцевому національному поштовому відомству: УкрПошта (Україна), Пошта Росії (РФ), Белпочта (Білорусь), Казпоштf (Казахстан).

Як відстежити посилку з Joom: існуючі варіанти

1. Офіційний сайт інтернет-магазину Джум

Якщо переглядати дані про місце розташування посилки безпосередньо на тому ресурсі, де було зроблено замовлення, необхідно:

1. Зайти у відповідний розділ сайту joom – «Мої замовлення»
2. Визначити шукану позицію.
3. Натиснути “Детальніше”.
4. Ознайомиться з інформацією, яка з’явиться в новому вікні.
5. Скопіювати цифри трек-номеру або поштового ідентифікатора.
6. Вставити у відповідне поле форми, розташованої вгорі.
7. Натиснути “Відстежити”.

При бажанні розшукати свою посилку, на інших ресурсах, покупець не повинен брати до уваги цифрове позначення самого замовлення – важливо використовувати індивідуальний код, який привласнила транспортна компанія.

2. Можливості браузера

Якщо у покупця немає інформації, яка саме транспортна компанія займається його вантажем від Джум, можна в браузері зробити запит у пошуковому вікні з питанням «Як відстежити посилку з joom» і мережа запропонує кілька ресурсів, які в автоматичному режимі зможуть визначити перевізника, вказавши на всі статуси посилки по кожній точці прямування.

Для цього пошуковику знадобляться відомості про номер унікального трекінгу номера вантажу. Функція відстеження посилки повідомить про поточне місцеперебування замовлення з Joom в процесі пересування.

Для тих покупців, які очікують кілька замовлень від магазину Джум, найзручніше буде завантажити мобільний додаток з відстеження посилки з Китаю. Це дозволить цілодобово володіти актуальною інформацією по кожному з відправлень.