Як скасувати замовлення на Joom і повернути гроші за товар

Як скасувати замовлення на Joom і повернути гроші за товар

Сервіс Joom подбав про те, щоб покупці без побоювань купували продукцію. У всіх «незручних» для клієнта ситуаціях гроші вдасться повернути. Для цього не потрібно вести довгі переговори з продавцем або технічною підтримкою маркетплейса.

Більш того, можна буде повернути гроші навіть до відправки посилки, чого не запропонують більшість інтернет-магазинів. Клієнт може скасувати замовлення на Joom без наслідків для свого облікового запису.

Коли виникає необхідність повернути гроші на Joom

Є три основні причини:

 • Минуло 75 днів. Продукція не була доставлена;
 • Після отримання посилки з’ясувалося, що товар не той, не тієї якості, бракований, не відповідає заявленим очікуванням і т. д.;
 • Покупець передумав замовляти продукт.

Останній пункт найцікавіше. Платформа дає можливість відмовитися від придбання товару протягом восьми годин після того, як був зроблений платіж. Якщо ви, наприклад, випадково придбали не той товар, нічого страшного немає, так як скасувати замовлення на Джум, якщо воно оплачене, можна буде відразу ж. Головне, зробити це до закінчення 8 годин.

При відмові від посилки з власних причин з продавцем або технічною підтримкою зв’язуватися не потрібно. Кошти будуть повернуті в автоматичному режимі.

Повернення грошей на Joom, коли закінчився термін доставки

Може виникнути ситуація, коли посилка затримується або замовлення і зовсім втрачено. До того ж, нерідко продавці помиляються з адресою одержувача. У будь-якому випадку, це покупця хвилювати не повинно. При одному з таких випадків необхідно відкрити суперечку, щоб повернути гроші. Якщо кінцевий термін доставки вже закінчився, ви можете без додаткових турбот скасувати замовлення на Джум.

Нагадаємо, що на доставку дається обмежений термін часу. Заявку на повернення суми можна відправляти вже на наступний день. Найкраще для даного завдання використовувати офіційний додаток. Як показують відгуки, він більш практичний в таких цілях, в порівняння з сайтом.

Діємо наступним чином:

 1. Після авторизації в особистому кабінеті відкриваємо розділ «Замовлення»;
 2. Вибираємо товар, який не доставлений;
 3. Гортаємо до кінця сторінки. На питання, чи прийшло замовлення, відповідаємо негативно.

На цьому все! Не потрібно вести довгі переговори з продавцем або представниками маркетплейса. Всі інші завдання покладаються вже на майданчик. Джум дає гарантію, що посилка буде доставлена протягом 75 днів. В іншому випадку гроші повертають.

Гроші надійдуть не пізніше 14 днів з моменту вищевказаних дій. Але в більшості випадків адміністрація вирішує питання за 2-3 доби.

Як повернути гроші, якщо прийшов бракований товар

Якщо товар у вас, але не в тій якості, кількість,стані, який ви очікували, потрібно зробити трохи інші дії:

 1. Авторизуємося в Особистому кабінеті;
 2. Відкриваємо сторінку “Замовлення”;
 3. Вибираємо бракований товар/не задовольняюче вас замовлення;
 4. Тиснемо по кнопці “Служба підтримки”;
 5. Відкривається форма. Повністю її заповнюємо згідно з інструкцією. Уважно підійдіть до заповнення форми. Вкажіть контакти (ті ж, що в профілі), наявні дані по відправленню. Прикладіть фото товару, на яких чітко видно, що є брак, дефект і т. д.
 6. Тепер залишається відправити заявку. Цілком можливо, що з вами зв’яжеться технічна підтримка для отримання додаткових фото.

Повернення гарантовано буде, оскільки кошти надійдуть на ваш рахунок з сервісу Joom. Ці витрати майданчик компенсує вже грошима, отриманими від продавця/магазину. Довше місяця, якщо товар прибув неякісним, гроші чекати не доводиться.

Повернення грошей до відправлення посилки на Joom

Величезний бонус маркетплейса в лояльному ставленні до клієнтів, які хочуть отримати повернення коштів з аргументованих причин. Так як скасувати замовлення на Джум після оплати можна за кілька хвилин:

 1. Відкриваємо розділ з “Замовленнями”;
 2. Знаходимо цікавляче і ставимо на ньому галочку;
 3. Гортаємо вниз сторінки. Тиснемо по кнопці “Скасування замовлення”;
 4. З’явиться кілька елементарних питань. На них потрібно відповісти, щоб відправити заявку на повернення.

Через деякий час з розділу «Очікувані» даний товар пропаде. Кошти відправляться на рахунок.

Додати коментар