Як прив’язати свій обліковий запис Joom до Payoneer?

Європейські продавці можуть вибрати Payoneer як спосіб оплати. Лише корпоративні облікові записи Payoneer можуть бути підключені до Joom.

Прив’язка облікового запису Payoneer до Joom

➀ Відкрийте сторінку Налаштування та натисніть Спосіб оплати

Як прив'язати свій обліковий запис Joom до Payoneer?

➁ Ви побачите попередження та кнопку Підключити Payoneer. Натисніть кнопку, якщо вона активна (синя).

Зверніть увагу:

Кнопка стане активною після успішного розгляду вашого профілю KYC. Якщо кнопка сіра, це означає, що вона не активна, будь ласка, спочатку заповніть свій Профіль KYC.

Як прив'язати свій обліковий запис Joom до Payoneer?

➂ Після того як ви натиснете кнопку Підключити Payoneer , ви будете перенаправлені на сайт Payoneer. Будь- ласка, зареєструйтесь (якщо у вас немає облікового запису Payoneer) або увійдіть (якщо вона у вас є). Для реєстрації облікового запису Payoneer, вам доведеться пройти процес розгляду профілю KYC системи Payoneer.

Як прив'язати свій обліковий запис Joom до Payoneer?

  • Виберіть Компанія .
  • Введіть назву вашої компанії у полі Юридична назва компанії .
  • Введіть дані свого уповноваженого представника у відповідні поля, заповніть іншу інформацію та натисніть кнопку Далі .
  • Додаток вимагатиме особистий ідентифікаційний номер. Замість цього введіть EIN/ІНН вашої компанії.

Як тільки ці дані будуть успішно надіслані, Payoneer розгляне вашу заявку та зв’яжеться з вами електронною поштою для уточнення статусу вашої заявки.

➃ Якщо все правильне, ви побачите у своєму обліковому записі наступне повідомлення: «Обліковий запис Payoneer прив’язаний» .

Переконайтеся, що ваш обліковий запис Payoneer активний, інакше ви не зможете отримувати платежі від Joom.

  • Якщо ви вкажете «Банк» як спосіб оплати, порядок заповнення банківських реквізитів або KYC не має значення.
  • Якщо ви хочете підключити Payoneer, ви повинні спочатку заповнити KYC та дочекатися його схвалення. В іншому випадку при спробі прив’язати Payoneer постійно з’являтиметься помилка.

Зверніть увагу :
Відповідно до Умов надання послуг, щоб працювати на Joom продавець повинен бути юридичною особою. Продавцям забороняється продавати або передавати облікові записи та імена користувачів продавців Joom третім особам.

Тому Joom переказуватиме гроші тільки на рахунок КОМПАНІЇ в PAYONEER . Використання власного облікового запису Payoneer заборонено.

Як Joom перевіряє обліковий запис продавця Payoneer?

Joom перевіряє, щоб номер вашої бізнес-ліцензії , вказаний у профілі KYC, збігався з номером, який ми отримуємо від Payoneer .

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Joom не порівнює назву компанії або іншу інформацію, вказану в облікових записах Joom та Payoneer, Joom перевіряє лише номер бізнес-ліцензії .

Що робити, якщо я не можу прив’язати свій обліковий запис до Payoneer?

Якщо ви бачите наведене нижче повідомлення, це означає, що номер вашої бізнес-ліцензії не відповідає вашому реєстраційному номеру, вказаному у вашому KYC профілі. Будь ласка, переконайтеся, що компанія, зазначена у вашому KYC, є тією, яка отримує платіж.

Як прив'язати свій обліковий запис Joom до Payoneer?

Щоб вирішити цю проблему, переконайтеся, що вся інформація, що використовується для входу до Payoneer, відповідає вашому KYC профілю.

Якщо все збігається, але помилка, як і раніше, виникає, напишіть на merchant @ joom . com.

Якщо ви бачите повідомлення, виділене зеленим кольором, “Обліковий запис Payoneer успішно прив’язаний” , вітаємо! Ваш обліковий запис Payoneer прив’язаний, і ви отримали свій Payee ID .

Payee ID — це унікальний ідентифікатор, який використовується між Joom та Payoneer та створений у процесі прив’язки облікового запису Payoneer. Payee ID необхідний, щоб система могла ідентифікувати вас як одержувача платежів Joom. В цьому випадку ваш Payee ID збігається з вашим ім’ям продавця на Joom

Ви майже готові отримувати свої перші платежі від Joom, на завершення переконайтеся, що:

  • Ваш обліковий запис Payoneer активний , інакше ви не зможете отримувати платежі від Joom.
  • Ви натиснули кнопку «Зберегти» у своєму особистому кабінеті після успішної прив’язки облікового запису Payoneer та прийняли зміни за допомогою підтверджуючого електронного листа.

Після натискання кнопки «Зберегти» ви отримаєте електронного листа з підтвердженням з посиланням на адресу електронної пошти для входу. Відкрийте електронну пошту та натисніть на посилання, ви будете перенаправлені назад до особистого кабінету, де ви повинні прийняти зміни .

Як прив'язати свій обліковий запис Joom до Payoneer?

Часті питання з прив’язки Payoneer

Що робити, якщо я зіткнувся з помилками під час прив’язки облікового запису Payoneer?

Може бути кілька причин помилок: – Переконайтеся, що ви використовуєте корпоративний обліковий запис Payoneer, а не ваш особистий; – Переконайтеся, що бізнес-ліцензія компанії збігається в KYC профілі Joom та облікового запису Payoneer ; – Зверніться до служби підтримки Payoneer, якщо ви бачите повідомлення про помилки в обліковому записі Payoneer.

Як змінити прив’язаний обліковий запис Payoneer?

Ви зможете зробити це тільки в тому випадку, якщо інший обліковий запис Payoneer створений під тією самою назвою компанії. Будь ласка, відв’яжіть свій обліковий запис Payoneer на Joom і прив’яжіть новий.

Як відв’язати обліковий запис Payoneer на Joom?

Ви не можете зробити це самостійно. Будь ласка, зв’яжіться зі службою підтримки Joom через вікно чату в особистому кабінеті або написавши лист на merchant@joom.com .

Що робити, якщо я не можу отримувати платежі від Joom через те, що обліковий запис Payoneer не є активним?

Будь ласка, проконсультуйтеся з Payoneer.

Додати коментар