Як простежити, де знаходиться посилка за номером?

Як простежити, де знаходиться посилка за номером

Багато покупців, які роблять замовлення на китайських торгових майданчиках, цікавляться питанням: як простежити посилку і дізнатися, де вона знаходиться.

Для тих, хто користується мобільним додатком Joom дана функція доступна в розділі з замовленнями і з використанням сторонніх сервісів. Якщо ви вибрали доставку Укрпоштою, то дізнаєтеся про її прибуття, отримавши повідомлення. До цього моменту може пройти до 14 днів до 2 місяців і більше, тому покупці прагнуть дізнатися, де знаходиться товар в даний момент. Розглянемо всі доступні для цього Способи.

Як простежити посилку з Китаю за номером?

У багато кого це питання не відрізняється від питання як дізнатися де знаходиться посилка, але деякі невеликі, та все ж суттєві відмінності тут все ж є.

Щоб дізнатися поштовий ідентифікатор, необхідно зайти в розділ із замовленнями, переглянути їх і вибрати той, який вас цікавить. Поряд з іншою інформацією ви побачите трек-номер, що відрізняється у різних транспортних компаній. Левову частку посилок з Джум перевозить пошта Китаю, про що говорять букви CN в кінці номера. Такі міжнародні відправлення зазвичай відлежуються по всьому шляху слідування. Перевірити їх можна на сайті Postal.Ninja. До того, як простежити посилку за номером, потрібно скопіювати його у вкладці із замовленнями.

Відправлення, що можуть бути доставлені іншими великими компаніями до кордону з Україною, можуть мати у початку або наприкінці номера різні літерні сполучення: їх перевозять по найбільш коротким маршрутам, в тому числі через інші країни для здешевлення доставки. У цьому випадку фахівці рекомендують зайти на сайті TrackMeEasy.com або SF-Express ePacket, де легко перевірити відразу кілька посилок.

Введіть номер у вікно для відстеження і клікніть “Відстежити”. Для тих, хто робить багато покупок має сенс пройти реєстрацію, в цьому випадку ви зможете переглянути збережену історію перевезення для кожного замовлення.

Якщо вивзнали, що замовлення вже прибуло до поштового відділення, не поспішайте його забирати. Буде потрібно час на обробку міжнародного відправлення, тому найкраще дочекатися отримання сповіщення. Забрати товар ви зможете в зазначений час після пред’явлення повідомлення і паспорта.

Як простежити посилку і дізнатися, де вона зараз знаходиться?

У мобільному додатку Джум ви можете дізнатися більше про ті замовлення, які відправлені великими міжнародними перевізниками. Зайшовши в розділ із замовленнями, виберіть той, який вас цікавить. Клікнувши по трек-номеру, можна отримати доступ до розгорнутої інформації про замовлення. Тут уточнюється час відправки, реєстрації в різних пунктах прямування, проходження митниці та кордонуУкраїни. Це допоможе точно дізнатися, де посилка і вибрати час для її отримання.

Оцініть статтю