Як правильно підібрати сукню на випускний

Кожна школярка з нетерпінням чекає свій випускний бал. Цей той самий день, коли можна показати себе у всій красі, не обмежуючись у виборі вбрання та макіяжу. Обмеженням можуть стати тільки фінанси. Тому необхідно добре продумати свій образ. Особливу увагу варто приділити сукні. Замислюватися про це потрібно задовго до випускного дня. За допомогою цієї статті я допоможу вам це зробити.

Фасон

Щоб річ виглядала добре дуже важливо правильно визначити тип фігури. Я дам вам деякі рекомендації, але, щоби краще зрозуміти тему, пошукайте більш детальну інформацію.

Як правильно підібрати сукню на випускний

Під фігуру типу «Груша» підійдуть сукні «Дзвіночок» або «А-силует».

Під «Яблуко» – сукні в грецькому стилі, з драпіруванням та інші, які виділяють талію. Можливо, ще знадобиться стягуюча білизна.

Під «Пісочний годинник» можна одягати все, що душі завгодно. Власницям такої фігури дуже пощастило.

Колір

Правильно обраний колір сукні – запорука успішного вбрання. Підбирати його потрібно відповідно до кольору волосся і шкіри, а не з особистих переваг.

Якщо у вас теплий тон шкіри: бежевий, оливковий, персиковий, вибирайте теплі відтінки одягу. Найкраще підійдуть ніжні тілесні кольори. Яскраві теплі гами теж будуть виглядати добре.

Якщо ваша шкіра не має ні теплого, ні холодного відтінку, вам підійдуть пастельні і нейтральні тони з рожевим відтінком. Бузковий також добре впишеться.

Дівчатам з холодним відтінком шкіри підійдуть непомітні кольори. Відмінно виглядатимуть сукні холодних тонів. Блакитний це ваш колір. Смарагдовий буде виглядати дуже красиво, немов ви самі смарагд.

Пам’ятайте, що зараз в моді нейтральні і пастельні тони, а також насичені непомітні кольори. В інтернеті дуже багато інформації на цю тему. Якщо ви вирішили всерйоз вивчити це питання, то без зусиль знайдете багато матеріалів.

Додати коментар