Як повернути гроші за товар на Joom

Як повернути гроші за товар на Joom

При здійсненні покупок в будь-якому інтернет-магазині, в тому числі маркетплейсі Joom, можна зіткнутися з ситуацією, коли аргументовано необхідно вимагати повернення коштів.

Щоб не втратити гроші, потрібно знати, як відкрити суперечку на Joom. Правда, як такого терміна «суперечка» на цьому інтернет-майданчику не має. Однак, якщо прийшов брак, товар не був доставлений, комплект не відповідає заявленому, гроші вдасться повернути.

В яких ситуаціях покупець може повернути гроші за товар

Технічна підтримка стане на бік споживача в декількох випадках:

 1. Якщо минуло 75 днів, а покупцеві все ще не була доставлена посилка;
 2. Товар прийшов з неповною комплектацією, яка була вказана продавцем;
 3. Продукція неякісна або бракована;
 4. Прийшов не той товар.

Як правило, вдається повернути повну витрачену суму. У більш рідкісних випадках – частину грошей.

Зв’язок з технічною підтримкою Джум

Безумовно є нюанси. Модераторам простіше встати на сторону покупця, якщо він отримав недорогий і неякісний товар. В такому випадку домогтися повного повернення коштів з великою ймовірністю вдасться без зайвих дій.

Але, якщо мова йде про дорогий товар за кілька сотень доларів, цілком можливо, що адміністрація попросить покупця відправити товар продавцеві назад. І це буде потрібно робити за свої гроші. Якщо клієнт продукцію взагалі не отримав, розібратися в проблемі вдасться швидко. Так як відкрити суперечку на Джум, якщо товар не прийшов, можна за 1 хвилину без подальших дій.

Ми рекомендуємо встановити офіційний мобільний додаток інтернет-майданчика для вирішення неприємних питань з технічною підтримкою. Тут більш зручний інтерфейс і весь необхідний функціонал.

Принцип дій наступний:

 1. Увійдіть під своїм особистим кабінетом на сайті або в додатку;
 2. Відкрийте свій профіль;
 3. Перейдіть в “Мої замовлення”;
 4. Відзначте проблемне замовлення;
 5. Виберіть “Служба підтримки” / “Питання про замовлення”;
 6. З’явиться кілька полів з інформацією про вас — це ім’я, електронна пошта і т. д.;

Тепер найголовніше — в деталях розповісти, з якою проблемою зіткнулися. Припустимо, прийшов брак. Ви розповідаєте, в чому полягає погана якість товару. Нижче прикріплюєте фото і відео, де чітко видно, що продукція зламана.

Ми рекомендуємо не тягнути зі зв’язком з технічною підтримкою. Якщо продукція вас не влаштовує, варто негайно написати адміністрації. Після отримання замовлення у вас буде тільки місяць на вирішення проблеми.

Врахуйте, коли на Джум відкривати суперечку має намір користувач, у нього повинні бути якісні фотографії, відеоролики та аргументована позиція. Якщо покупець не може словами пояснити, що його не влаштовує в товарі, адміністрації складніше встати на сторону клієнта.

В цілому, рекомендуємо заздалегідь відзняти весь матеріал для доказів. Оскільки після першого звернення в технічну підтримку є ймовірність, що модератори зажадають додаткові фото і відео.

Як повернути гроші на Джум, якщо товар не відповідає опису?

Найкраще, процес розпакування посилки зняти на відео в хорошій якості.

Повернення коштів, якщо посилка не прийшла

Набагато простіше повернути гроші на Джум, якщо не прийшов товар. Оскільки, згідно з правилами маркетплейса, він дає гарантію, що посилка буде доставлена за 75 днів. Якщо цей термін закінчився, можна подавати заявку на повернення.

Причому для покупця не має значення, чому він не отримав посилку з вини продавця або поштової служби. Адміністрація в будь-якому випадку встає на сторону Клієнта.

Алгоритм дій наступний:

 1. Відкриваємо ” Мої замовлення»;
 2. Вибираємо недоставлене замовлення;
 3. На питання “Ви отримали замовлення? “відповідаємо “Ні”.

Максимальний період часу, протягом якого вам доведеться чекати грошей — 14 днів. Як правило, кошти надходять раніше.

Зверніть увагу, що не можна вказати реквізити, куди переведуть гроші. Вони надходять на рахунок, з якого ви здійснили платіж за замовлення.

Чи можна повернути гроші на Joom після оплати замовлення?

Така можливість є. Але є одне обмеження. Ви оплатили покупку – протягом восьми годин повинні зробити скасування замовлення. В іншому випадку кнопка «Скасувати замовлення» пропаде. Оскільки замовлення отримає статус «Підтверджено».

Діємо наступним чином:

 1. Переходимо в «Мої замовлення»;
 2. Клікаємо на потрібний товар;
 3. Переходимо в кінець сторінки;
 4. Тиснемо “Скасувати замовлення”.

Не потрібно витрачати час на зв’язок з технічною підтримкою. Буде проведено повне повернення без повідомлення про це модераторів.

Наостанок, уточнимо, політика інтернет-майданчика не має на увазі під собою зв’язок з продавцем ні в яких випадках. Адміністрація бере на себе завдання вирішення питань з продавцем. На сайті в нижньому меню є розділ з Тех. підтримкою — з представниками магазинами може спілкуватися будь-хто в незалежності від того, зареєстрований він чи ні.

Додати коментар