Як оплачувати замовлення на Joom: способи оплати з комп’ютера і телефону

Як оплачувати замовлення на Joom: способи оплати з комп'ютера і телефону

У міжнародному інтернет-магазині Joom представлені найзручніші і найпоширеніші в світі способи оплати замовлень. Провести платіж можна з будь-якого пристрою — смартфона, планшетного комп’ютера або настільного ПК. У плані зручності різниці практично немає. Так як оплатити товар на Джум з телефону або комп’ютера можна за ідентичною схемою.

Оплатити замовлення на Joom з комп’ютера

Здійснення покупок можливе тільки після реєстрації та авторизації в сервісі через соціальні мережі або електронну пошту Gmail. Без аккаунта можна тільки додати товари в корзину, а оплатити — тільки після авторизації.

Перш ніж клікнути на кнопку «Купити зараз» на сторінці з продукцією потрібно уточнити деталі замовлення. Визначитися з кольором продукту, його кількістю, розміром, комплектацією та іншими характеристиками. Без цих дій система вас далі банально не пропустить.

Після майданчик перекидає на сторінку із заповненням адреси доставки.

Далі вже потрібно вибрати спосіб оплати:

 • Банківська карта. Приймаються карткові продукти Visa та MasterCard. Оплатити на Джум картою товар більшості покупців найзручніше;
 • Аккаунт PayPal. Не найзручніший, хоча і перспективний спосіб оплати в Україні;
 • Електронний гаманець QIWI;
 • Яндекс.Гроші.

Оплата товару з банківської картки

Як і в більшості інтернет-магазинів потрібен стандартний набір даних:

 • Номер карткового продукту;
 • Місяць, рік, до якого дійсна карта;
 • Код безпеки з трьох цифр на зворотному боці пластику

Якщо ви плануєте на регулярній основі даним картковим продуктом здійснювати платежі, поставте галочку поруч з “Запам’ятати карту для наступних покупок”, щоб не витрачати час на повторне введення даних. Інформація про пластик захищена і зашифрована від третіх осіб.

Зверніть увагу, якщо ви користуєтеся фізичною картою Яндекс.Гроші і хочете провести платіж даним способом, можна вибрати оплату саме пластиком. Підтвердження платежу відбувається СМС-повідомленням від Яндекс. Різниці в оплаті карткою Яндекс.Гроші або ідентичним електронним гаманцем немає.

Оплата через Яндекс.Гроші і QIWI

У вас повинен бути зареєстрований електронний гаманець на одному з двох майданчиків з достатнім балансом для замовлення. Нагадуємо, що в Україні користування даними сервісами заблоковано, хоча, якщо проживаєте за межами країни, цей спосіб оплати може бути дуже зручним. Поповнення електронного рахунку можливо з банківської картки або терміналу ківі.

Після вибору способу оплати Джум перенаправить вас на платіжну систему, де необхідно ввести дані про свій рахунок. Це може бути номер гаманця QIWI, E-mail або пароль, що прийшов в СМС-повідомленні, для підтвердження платежу через Яндекс.Гроші.

Ігнорувати PayPal не зовсім доцільно, так як оплачувати покупки на Джум можна без власного рахунку в зарубіжній платіжній системі. Але в цьому немає як такого сенсу. Оскільки без відкритого рахунку в PayPal платіж проходить через прив’язану банківську карту в системі. Цілком логічно, що зручніше просто оплатити замовлення з банківської карти. Єдиний бонус такого варіанту – не вказуються дані пластика.

Оплатити замовлення на Joom з телефону

Особливих відмінностей у здійсненні платежу з ПК або смартфона немає. Для даної операції необхідно завантажити офіційний додаток Джум. Звичайно, можна через браузер користуватися мобільною версією сайту. Але це банально незручно.

«Просунуті» методи платежів за типом Android Pay або Apple Pay на актуальний момент часу інтернет-магазином не підтримуються.

Якщо зберегти банківську карту через сайт, вона також відобразиться і в мобільному додатку Joom.

Для оплати замовлення через PayPal, Яндекс.Гроші необхідно в розділі Оплати вибрати «Інші способи». Далі вводиться інформація про гаманці.

Щоб зробити покупку через QIWI, необхідно відкрити свій гаманець. Оскільки після вибору способу оплати Джум виставляє рахунок на гаманець. Через додаток QIWI або сайт платіжної системи можна його оплатити.

Незалежно від того, який спосіб ви вибрали, сплатити замовлення на Joom будь-яким методом вдається максимально швидко — платіж проходить без затримок.

Чи можна оплатити товар при отриманні?

У багатьох інтернет-магазинах в якості гарантії для клієнтів накладений платіж має місце бути. Способи оплати на Джум не має на увазі під собою оплату посилки на пошті.

У цьому немає необхідності. Оскільки майданчик дає вагомі гарантії клієнту – без складнощів можна повернути кошти, якщо замовлення не прийшло, надійшов бракований товар, його доводиться занадто довго чекати і так далі. До того ж, післяплата завжди додає ціну товару, щоб інтернет-магазин не втрачав даремно ресурси для відправки продукції, яка в результаті не буде куплена. Система Joom націлена на найлояльніші ціни для клієнтів.

Етапи здійснення покупки на Джум

Якщо ви вже визначилися, що хочете придбати, на оплату замовлення, потрібно витратити кілька хвилин:

 • Авторизуйтесь на головній сторінка сайту або в додатку;
 • Перейдіть на сторінку товару і уточніть характеристики продукції;
 • Клацніть по кнопці ” Купити зараз»;
 • Відкриється сторінка «Додати адресу» доставки. Крім адреси, від вас потрібні контактний телефон, ім’я, прізвище, електронна пошта;
 • Виберіть спосіб оплати продукції. За замовчуванням вказується банківська карта;
 • Якщо вас це влаштовує, вкажіть номер пластику, місяць і рік, до якого діє картковий продукт (інформація вказана на лицьовому боці кредитки). CVC код на задній частині карти написані три цифри;
 • Клацніть по кнопці «Оплатити»;
 • Якщо хочете здійснити платіж через електронний гаманець, виберіть “Інші способи” і зупиніться на цікавому для вас.
  Далі інструкція вкаже, яку інформацію потрібно прописати, щоб зробити платіж.

Не принципово, ви вирішите оплатити товар на Joom з комп’ютера або телефону. Інформація про здійснення платежу доступна в Особистому кабінеті. Тобто, своє замовлення ви побачите і в додатку Джум, і на сайті після авторизації. Дані синхронізуються.

Додати коментар