Як оплачувати покупки в Joom?

Як оплачувати покупки в Joom?

Щоб використовувати популярний мобільний додаток і купувати дешевий товар на найбільшому торговому майданчику, необхідно знати, як оплачувати покупки в Joom.

Для всіх покупців, що пройшли реєстрацію, умови обслуговування тут залишаються найзручнішими і вигідними. Китайський продавець пропонує товари за найнижчими в мережі цінами, з безкоштовною доставкою та оплатою з карти VISA або MasterCard.

Щоб приєднатися до 5 мільйонів користувачів, які віддають перевагу інтернет-магазин Джум, достатньо мати при собі смартфон або планшет, на який потрібно завантажити безкоштовний додаток.

Відразу після його установки ви отримаєте доступ до повного асортименту товарів: одягу та взуття для всієї родини, техніки, електроніки, косметики, товарів для спорту, корисних дрібниць. Будь-який з них можна оплачувати без комісії через карту банку міжнародного стандарту, дотримуючись простої покрокової інструкції. Так само з подібною інформацією про те,  як зробити замовлення на Joom покроково ви можете ознайомитись у вже опублікованих статтях на нашому сайті.

Завантаження програми та підключення карти для оплати

Встановити безкоштовну програму для здійснення покупок в Joom можна на будь-який сучасний пристрій: смартфон або Айфон на базі IOS і Android старше версії 4.0. Відразу після завантаження система автоматично створить ярлик для доступу до магазину в будь-який зручний для вас час. Клікнувши по ньому, вам потрібно пройти кілька кроків для закінчення реєстрації та здійснення вигідних покупок.

 • Спочатку замовник повинен уточнити, який саме товар (жіночий або чоловічий) він хоче купувати.
 • Далі можна почати вивчати асортимент або відразу увійти в свій аккаунт, використовуючи одну з можливостей: посилання на сторінку в соцмережі або обліковий запис в Гугл.
 • У вікні, що відкрилося, заповнити всі необхідні дані і вказати адресу для доставки по Україні.
 • У випадаючому списку вибрати валюту і підключити карту для грошових переказів, вказавши її номер і тризначний код.

Тим, хто цікавиться, як оплачувати товар через Joom, необхідно знати, що це можна зробити тільки з карти міжнародного зразка Visa або MasterCard. Підходять і віртуальні карти банків, призначені для покупок онлайн.

Якщо ця умова була виконана, можна купувати будь-яку кількість товарів, використовуючи просту і зручну систему розрахунку.

Як оплачувати покупки через Joom і отримувати знижки

Джум – торговий онлайн-майданчик, який надає кращі умови для покупок. За перше придбання ви отримаєте 10 відсотків знижки в подарунок, а також додатковий бонус за кожного друга, що пройшов реєстрацію у додатку. Якщо ж ви стали новим користувачем Joom інтернет-магазину, як оплачувати товар читайте нижче:

  • Положіть потрібний товар у кошик.
  • Виберіть кнопку «Купити».
  • У вікні, вкажіть адресу для доставки (або підтвердіть зазначену раніше), вкажіть валюту і карту для оплати.
  • Якщо ви бажаєте використовувати іншу картку, видаліть дані про прикріплену раніше і введіть нові через вкладку «Додати карту».
  • Підтвердіть відправку коштів.

Саме таким нехитрим чином ви дізналися, як оплачувати покупки в Joom.

Додати коментар