Як оплачувати на Joom?

Як оплачувати на Joom?

Відповідаючи на питання, як оплачувати на Joom, відзначимо, що згаданий інтернет-майданчик, використовує ті ж способи оплати онлайн-замовлень, що й інші інтернет-магазини. Здійснити оплату за замовлення Ви можете як через телефон, так і безпосередньо з сайту Joom.

Як оплачувати товар на Joom за допомогою банківської карти?

Оплата за допомогою карти – найбільш поширений варіант оплати, який влаштовує багатьох покупців, що замовляють різні товари за кордоном через Інтернет. На відміну від Ebay, вам не доведеться заводити рахунок в PayPal для отримання гарантій повернення за втрачений або неякісний товар. Банківська карта користувача прив’язується безпосередньо до профілю користувача Joom.

Нижче наведемо покрокову інструкцію, як оплачувати на Joom через банківську карту. Відразу відзначимо, що оплата онлайн-замовлень через мобільний додаток і з сайту нічим не відрізняється.

  • Авторизуйтесь під своїм профілем і виберіть товари, що підлягають оплаті.
  • Тепер введіть у запропоновані поля адресу доставки. Якщо ви вже не перший раз робите покупки через мобільний додаток Джум, то вам буде запропонована раніше введена адреса. При необхідності її можна змінити.
  • Наступним кроком стане оплата замовлення. Перед тим, як вводити платіжні дані, переконайтеся в тому, що на вказаному рахунку є необхідна сума грошей.

Кошти списуються відразу після того, як оплачується товар на Joom. Якщо цього не сталося, переконайтеся, що ви успішно оформили ваше замовлення. Проблема може полягати в недіючій банківській карті або ж в некоректній роботі самого банку. В останньому випадку необхідно звернутися в техпідтримку.

Важливо! Банківська карта, що прив’язується до профілю, повинна бути оформлена на ім’я покупця. Оплата при отриманні замовлення на пошті на інші данні неможлива.

Платіжну інформацію, введену вами при оформленні замовлення, користувач не має можливості видалити. Це робиться для того, щоб адміністратори знали, куди слід повертати кошти при виникненні спірних моментів. Якщо ваша посилка не дійде до місця призначення в 75-денний термін після замовлення, Ви можете звернутися в техпідтримку.

На відміну від інших сервісів, на цьому торговому майданчику вам не доведеться писати в арбітраж для відкриття суперечки. Якщо ви надасте Адміністрації Сайту всю необхідну інформацію по ситуацію, що склалася, то при позитивному розгляді питання сервіс гарантовано поверне вам всю суму. Не забувайте про те, що Joom – це дуже функціональна система в якій ви навіть можете повернути гроші за товар, якщо він вас не влаштував.

Оцініть статтю
Додати коментар