Як написати продавцю на Joom?

Нерідко виникає ситуація, коли у користувача Joom з’являється необхідність зв’язатися з продавцем. На свій подив він виявляє, що зробити це не так-то просто.

Коли може знадобитися зв’язок з продавцем?

Особистий діалог з продавцем потрібно в наступних випадках:

  • У покупця з’явилося питання про товар. Картка з описом може містити мало інформацію або вона представлена не цілком. Також можуть виникнути сумніви, пов’язані із заявленими характеристиками.
  • Товар не прийшов вчасно. Часто нові користувачі майданчики починають шукати спосіб зв’язатися з продавцем, щоб уточнити місцезнаходження посилки і дізнатися, чому вона не прийшла в заданий термін.
  • Товар прийшов в неповній комплектації. Наприклад, при замовленні мобільного телефону в комплекті не було зарядки. Це серйозне порушення, оскільки зміст посилки має повністю відповідати опису. У таких випадках покупцеві виплачується грошова компенсація.
  • Товар несправний або з дефектами. Замовлена річ може мати значні або незначні дефекти. Є випадки, коли покупець отримує побутову техніку в несправному вигляді.
  • Потрібно уточнити наявність розмірів або кольорів. Відразу відзначимо, що з такими питаннями до продавця краще не звертатися. Правила сервісу вимагають писати про такі речі в картці товару. Якщо необхідного розміру немає, краще пошукати аналогічні товари У інших продавців.

Як зв’язатися з продавцем на Joom?

На жаль, написати продавцеві на Joom безпосередньо неможливо. Це робиться через техпідтримку користувачів. Для цього потрібно заповнити відповідну форму.

Як написати продавцю на Joom?

Можна зробити запит без авторизації, але, якщо питання стосується проблеми з конкретним товаром, то краще його задати через свій аккаунт, авторизувавшись в системі.

Для цього потрібно зайти в магазин через мобільний додаток або форму на сайті.
Далі необхідно перейти в розділ «Технічна підтримка» і вибрати «Зв’язатися».
У формі вибирається тема питання.
Потім потрібно заповнити просту форму. У ній вказується ім’я користувача та адреса електронної пошти.

Необхідно у всіх подробицях описати проблему. У разі необхідності повідомлення доповнюється фотографіями або іншими файлами.
Причину, по якій покупець хоче зв’язатися з продавцем, також потрібно описати у всіх деталях. Це збільшить шанси того, що повідомлення буде йому передано.

Як написати продавцю на Joom?

Відзначимо, що всі питання в Joom завжди вирішуються через техпідтримку. Особистий контакт з продавцем можливий, але тільки в рідкісних випадках. Якщо це дійсно буде необхідно.

Частина питань легко вирішується навіть без звернення до фахівця підтримки. Наприклад, покупка скасовується через картку товару. Там же можна дізнатися про його поточне місцезнаходження. Інформація про габарити товару і його застосування теж представлена в описі.

Крім цього, на сайті Joom вже представлений розділ популярних питань. Там на них дано докладні відповіді. Тому, в першу чергу рекомендується попрямувати саме туди. На жаль, на даний момент українською мовою цей розділ поки не представлено, тому радимо скористатися англійською або російською мовами.

Додати коментар