Як налаштувати годинник з Джума (Joom)?

Як налаштувати годинник з Джума (Joom)

Дешеві і доступні товари китайського виробника включають цікаві дитячі, спортивні, електронні та смарт годинники.

Якщо ви замовили такий виріб, отримали довгоочікувану посилку, але не знаєте, як налаштувати годинник з Джума, ознайомтеся з порадами експертів та досвідчених користувачів. Вони допоможуть провести настройку своїми руками навіть без інструкції українською або російською мовою.

Варіант № 1: електронний годинник з кнопками

Самі моделі мають 2 кнопки на корпусі, що відповідають за налаштування і демонстрацію функцій. Як правило, такі годинники відображають час і дату (число, місяць). Деяким покупцям приходять вже вірно виставлені аксесуари.

Якщо ж це не так, то потрібно знати, як налаштувати електронний годинник з Джума без інструкції:

 • Натискаючи нижню кнопку, ви перемикаєтеся між режимами. По черзі будуть блимати цифри, що вказують години, хвилини, число, місяць.
 • Вибирайте потрібні показання, далі натискайте верхню кнопку до тих пір, поки висвітиться точне значення.
 • Години налаштовані? Переходьте до хвилин і так далі.
 • Після налаштувань натисніть ще раз нижню кнопку 3 секунди.

Тепер ваші електронні годиннички справно показують час у Вашому регіоні. Ось такий нехитрий спосіб того, як налаштувати годинник з Джума.

Варіант №2: як налаштувати смарт годинник з Джума

Починають настройку з установки сім-карти в спеціальний слот під кришкою або збоку до клацання. Сімка повинна бути активна і мати позитивний баланс. Далі діють за такою схемою:

 • Включають годинник, який купили на Joom.
 • Перевіряють наявність мережі. На окремих моделях висвічується буква Е або дві стрілки, спрямовані вгору і вниз.
 • Годинник готовий до автономної роботи. Ви можете налаштувати час і дату, переглянути контакти, прослухати аудіофайли.
 • Для синхронізації зі смартфоном потрібно завантажити на мобільний телефон додаток, підключитися до годинника через блютуз і синхронізувати з даними, наявними на телефоні.

Зазначені дії дозволять приймати і здійснювати дзвінки за допомогою годинника, використовувати телефонну книгу смартфона або встановленої сімки і користуватися всіма наявними можливостями.

Як налаштовують спортивні годинники з Джума

Інтернет-магазин кращих товарів з Китаю пропонує великий вибір спортивних годинників, які ви можете виставити і підключити без інструкції та сторонньої допомоги. Для цього необхідно:

 • Якщо ви придбали годинник-браслет, то він має індикатор і лише одну кнопку для налаштування.
 • Натискаючи і притримуючи кнопку входите в режим налаштування.
 • Миготливі показники (наприклад, час) можна змінити короткими натисканням, після чого зафіксувати кнопку і перейти до наступних даних (хвилини, день, місяць).
 • Точно так само запускається і зупиняється секундомір.

Таким чином ви будете точно знати, як налаштувати спортивні годинник з Джум. Якщо індикатор світиться слабо, годинник працює некоректно або не включаються, то замініть батарейки і ваш гаджет буде справно відображати всі необхідні дані.

Тепер ви знаєте як налаштувати годинник з Джума незалежно від того електронні це годинник або звичайні.

Зазначена інформація допоможе налаштувати будь-який китайський годинник без інструкції і робити нові покупки на Joom, вибираючи корисні аксесуари.

Додати коментар