Як користуватися Joom?

Як користуватися Joom

Покупки в китайських гіпермаркетах сьогодні викликають величезний інтерес, тому багато цінителі онлайн-шопінгу хочуть знати, як користуватися Joom.

Головна відмінність цієї програми полягає в тому, що вона розрахована тільки на користувачів мобільних пристроїв і безкоштовно встановлюється на смартфон, Айфон або планшет на базі Android або IOS.

Користуватися сайтом дуже просто — досить пройти швидку реєстрацію в системі та підключити банківську карту, щоб робити найекономніші покупки з безкоштовною доставкою.

Як працює інтернет магазин Джум

Торговий онлайн-майданчик розміщує оголошення продавців із зазначенням цін і описом не тільки англійською, але і українською мовою. Це робить шопінг ще більш приємним і простим, оскільки вам не потрібно робити переклад, а можна скористатися простими підказками як користуватися додатками Joom.

  1. Скачайте програму Joom з нашого сайту для Android або iOS.
  2. Запустіть мобільний додаток.
  3. Вивчайте товари, які вас зацікавили.
  4. Зробивши вибір, відправляйте його в корзину.
  5. Проводьте оплату і чекайте безкоштовної доставки за вказаною адресою.

Для тих, хто тільки недавно приєднався до 5 мільйонів постійних покупців Joom, буде корисно дізнатися про особливості роботи програми.

Інтернет-магазин пропонує подарунок кожному новому покупцеві знижку 10 відсотків, а також грошовий бонус кожному, хто запросить приєднатися друга. Бонуси можуть накопичуватися і використовуватися для ще більш дешевих покупок одягу, взуття, дитячих товарів, техніки, сучасних девайсів і безлічі корисних дрібниць. Не забувайте про те, що б зрозуміти як користуватися Joom можна зрозуміти тільки після того як ви дізналися як працює Joom.

Як користуватися сайтом Joom і застосовувати фільтри

Щоб прискорити пошук потрібного товару, кожен користувач може встановити зручний фільтр.

Спочатку, ще до реєстрації потрібно вибрати бажану групу товарів, серед яких жіночі або чоловічі речі. Далі відкриється великий список доступних на даний момент покупок, включаючи акційні пропозиції. Якщо ви хочете постійно бути в курсі найцікавіших оголошень про продаж години або дня, використовуйте функцію «Підключити повідомлення». У цьому випадку ви будете отримувати повідомлення на мобільний і купувати найдешевший товар зі знижкою від 10 відсотків.

Якщо ви бажаєте зробити покупку і відсіяти речення речі певного розміру чи кольору, ви можете встановити додатковий фільтр на сторінці з товаром. Також в залежності від місця проживання у покупця є можливість вибрати на сайті валюту. Зробити це можна на головній сторінці Joom у верхньому правому куті. Доступними є не тільки долари, але і українські гривні. Вибирайте їх у випадаючому списку і ви зможете побачити ціни в бажаній валюті.

Для тих. хто не знає, як користуватися інтернет-магазином Joom, підказки можна прочитати, звернувшись в службу підтримки. Ви також отримаєте багато корисної інформації на офіційних сторінках в соцмережах, наприклад в Facebook.

Оцініть статтю
Додати коментар