Як дізнатися, де знаходиться посилка?

Как узнать, где находится посылка

Китайські торгові майданчики пропонують дуже дешеві товари у величезній різноманітності. Це приваблива можливість робити покупки через інтернет, але з одним істотним мінусом: найчастіше замовлення добирається до одержувача досить довго, а звернення з питаннями на УкрПошту не дає результатів.

У цьому випадку покупці інтернет-магазину Джум пишуть в техпідтримку і запитують, як дізнатися де знаходиться посилка?

Але, перш, ніж розшукувати свою посилку, вам варто подумати про те, як дізнатися прийшла посилка на пошту, і можливо вона вже дійсно там а вам всього лише потрібно сходити і забрати її.

До того моменту, коли ви отримаєте офіційне повідомлення з поштового відділення, можна уточнити розташування вантажу за допомогою трек-коду. Не слід плутати його з номером замовлення, за яким ви знайдете товар в каталозі.

Індивідуальний поштовий ідентифікатор має більше знаків — 13 або 14, що складаються тільки з цифр або з буквено-цифрових комбінацій. При обробці посилки за цими зашифрованими даними можна дізнатися розмір відправлення, його цінність, країну-відправника і одержувача.

Як дізнатися де знаходиться посилка, поки вона в Китаї?

Більшу частину часу доставки міжнародне відправлення проводить до перетину кордону з Україною. Продавець може надіслати товар як Поштою Китаю або внутрішніми транспортними компаніями, так і через інші країни. Скопіювавши трек-код, ви отримаєте певну інформацію, що стосується цього питання: де зараз знаходиться ваша посилка, як давно вона була відправлена і який ТК:

    • Закінчення на букви CN вказують на пошту Китаю, яка працює дуже повільно через перевантаження.
    • Латинські букви ZES або JNT спочатку номери підтверджують, що товар доставляють надійні китайське партнери компанії СДЕК. Їх можна відстежити по всьому шляху проходження.
    • 13-14 цифр без буквених покажчиків належать дрібним транспортним компаніям і відстежуються не завжди.

Переглянути місцезнаходження замовлення легко за допомогою популярних сервісів в інтернеті. У їх числі офіційний сайт SF-Express ePacket, TrackMeEasy.com, Postal.Ninja. Працювати з ними дуже просто: скопіюйте трек-код в картці із товаром, введіть у відповідне вікно і натисніть «Відстежити».

Як знайти посилку по трек-номеру в Україні?

Після того, як статус відправлення змінився і була пройдена митниця на кордоні, багато запитують: як за номером відстеження дізнатися, де посилка в Україні? Зробити це можливо тільки з міжнародними відправленнями з латинськими літерами попереду або на початку і в кінці.

Щоб самостійно відстежити посилку Укрпошта досить ввести трекінг-номер. Він являє собою 13-значний код, що відповідає міжнародному стандарту за правилами Всесвітнього поштового союзу.

Відстеження посилок Укрпошти дозволяє бути завжди в курсі їх поточного місцезнаходження. Ця інформація допомагає споживачеві в будь-який момент дізнатися прийшла його бандероль за місцем призначення або все ще знаходиться в процесі обробки, транспортування.

За відстеження поштових відправлень Пошта України з користувача не бере грошей — такі послуги традиційно безкоштовні.

Відстеження посилок Укрпошта пропонує на своєму сайті: https://ukrposhta.ua/vidslidkuvati-forma-poshuku

Аналогічні поради можна дати тим, хто уточнює, як дізнатися де знаходиться посилка на сайті Track24 або СДЕК. Час доставки може істотно відрізнятися і залежить від багатьох факторів. Покупцям інтернет-магазину Joom можна порекомендувати стежити за статусом замовлення в особистому кабінеті.

Термін доставки не повинен перевищувати 75 днів, після чого необхідно зробити відповідну позначку, щоб оформити повернення грошей на картку.