У чому відмінність українських розмірів від Бурда (таблиця)

У чому відмінність українських розмірів від Бурда (таблиця)

Жіночий журнал «Бурда моден» користувався великою популярністю ще за часів СРСР. Коли в магазинах було не знайти пристойної сукні, він рятував багатьох майстринь. Часи давно змінилися, магазини сповнені товарами, але журнал Енне Бурда не втрачає своєї популярності.

Секрет його успіху простий: поряд із модними моделями жіночого одягу, він пропонує технічні малюнки та викрійки. За це його люблять домашні майстрині, які не можуть самостійно побудувати форму одягу і змінити його відповідно до конструктивних особливостей виробу. Є лише одна проблема — зшиті за «Бурдом» моделі не завжди добре сидять на конкретній фігурі, але не варто лаяти за це конструкторів журналу, досить просто співвіднести розмірні таблиці.

Аналіз розмірної таблиці для жінок burda

Розглянемо розмірні таблиці журналу «Бурда моден»

У чому відмінність українських розмірів від Бурда (таблиця)

Відразу слід звернути увагу до зросту. Від цього показника залежить не тільки довжина, а й посадка спинки та поличок. Наступний сумнівний параметр – це висота грудей. У розмірній таблиці Бурда він збільшується на одиницю з кожним наступним розміром. Але в житті висота грудей залежить від розміру погруддя, а не від обхвату грудей.

Не останню роль у цьому показнику грає бюстгальтер. Довжина спини також викликає сумніви. Цей вимір безпосередньо пов’язаний із зростом. Тобто, для зросту 168 см показник повинен залишатися постійним. Довжина переда до талії за рівних показників довжини спини змінюватиметься — залежно від розміру бюстгальтера.

У цій таблиці цей показник змінюється на одиницю з кожним новим розміром. З довжиною плеча можна погодитися, хоч і це дуже умовно. Вже з аналізу таблиці видно, що з таких мірках вироби підійдуть далеко ще не всім.

Порівняння розмірних таблиць Бурду та стандартних українських таблиць

Порівняємо таблицю Бурда зі стандартною українською таблицею.

У чому відмінність українських розмірів від Бурда (таблиця)

Відразу потрібно звернути увагу на те, що українські жіночі розміри починаються з 40. Порівнявши показники обхвату грудей, можна дійти невтішного висновку: розміри різняться на 6 одиниць. Українській 40 розмір жіночого одягу відповідає 34 Бурді. З 52 українського розміру відповідність взагалі відсутня. Обхватів грудей 108 і 112 у таблиці Бурда немає. Великі розміри значно більше українських.

Щоб адаптувати українській розмір до улюбленого журналу, потрібно від свого розміру відібрати 6. Обхват талії відповідно до обхвату грудей у ​​європейському журналі більше, зате обхвати стегон збігаються повністю. Висота грудей також ідентична. Наші конструктори точніше вимірюють довжину спини – розмірні відмінності становлять 0,5 см, тоді як у Бурда вони є приблизнішими. Спина в крої Бурда дещо ширша, ніж в українськіх стандартах, але основні відмінності стосуються великих розмірів. Довжина плеча в таблиці Бурда на сантиметр більше. Довжина рукава більша в українській таблиці.

Розмірні таблиці Бурда

У журналі наводяться розмірні таблиці для жінок із різним зростанням. За стандарт береться зріст 168 см. Але наведено основні показники для низькорослих і високих жінок. Розглянемо їх.

У чому відмінність українських розмірів від Бурда (таблиця)
Цікаво вже те, що жіночі розміри для маленького зросту мають іншу нумерацію. У швейних виробах вітчизняного виробництва, поруч із розміром, вказується зріст. Порівняно зі стандартом, у розмірній таблиці для жінок маленького зросту відрізняється лише довжина рукава. Це говорить про те, що посадка спини, яка є важливим моментом у крої виробу, залишається під сумнівом.

У чому відмінність українських розмірів від Бурда (таблиця)
І знову збільшується лише довжина рукава, а позначення розміру змінюється на великі одиниці.

Шанувальникам журналу «Бурда модний» порада: не варто сліпо використовувати викрійки журналу. Вносити коригування відповідно до своїх мірок.

Додати коментар