Типи жіночих сумок на Joom

Нашою відправною точкою буде основна сторінка розділу сумок та валіз. На сайті Joom вони візуально розподілені на підтипи (іноді, звичайно, переклад залишає бажати кращого):

Типи жіночих сумок на Joom

Оскільки самими популярними є жіночі сумки, то й розглянемо основні типи сумок, які ви можете знайти на Joom

Клатч (або вечірня)

Типи жіночих сумок на Joom

Клатч – це те, що все життя дівчини брали з собою на побачення і святкові події. Туди поміщаються тільки найважливіші речі і дозволяють бути «без нічого». Автоматичний перекладач на Joom видає нам і “сумка-зчеплення”, і “гаманець”, і “сумка листоноші” в назві продукту.

Сумка на плече (“shoulder bag”)

Типи жіночих сумок на Joom

Такі сумки не потребують додаткового опису, так як сумка, що висить на плечі – це класика і це зручно.

Сумка через плече (“crossbody bag”)

Типи жіночих сумок на Joom

Вони також є одними з найбільш зручних, а тому поширених серед покупців. Такі сумки рекомендують брати з собою в подорож, так як вкрасти їх набагато складніше.

Єдина відмінність їх від попереднього типу сумок — довга ручка, яка дозволяє надіти сумку через плече, щоб вона оперізувала тіло. Також такі сумки зношуються повільніше, так як не труться об одяг під рукою.

Сумка з короткими ручками (“tote bag”)

Типи жіночих сумок на Joom

Сумка зазвичай має форму квадрата або трапеції, ручка подвійна або одинарна, яку не можна надіти на плече. Часто виробники докладають в комплекті знімну довгу ручку, що робить сумку універсальною. Зазвичай такі сумки купують для повсякденного носіння і кладуть туди безліч речей.

Сумка-мішок (“bolso saco”)

Типи жіночих сумок на Joom

Сумка-мішок візуально схожа на красивий мішок, часто відкрита або закривається швидко. Дуже функціональна і не виходить з моди з часів дев’яностих. Такі фірми, як Alexander McQueen, Prada, Alexander Wang і Mansur Gavriel випускають багато сумок такого типу.

Сумка Хобо («Hobo bag»)

Типи жіночих сумок на Joom

Вона має трапецієподібну форму і закруглене дно. Навіть, якщо це не дуже естетично звучить, дизайн сумок пішов від кульків, які носили на плечі бездомні в Америці.

Сумка-портфель (“backpack”)

Типи жіночих сумок на Joom

Це не зовсім сумки, так як їх носять за спиною, проте принцип той самий. Вони дозволяють забути дівчатам про наявність речей, так як не потрібно постійно «ловити» сумку на плечі або відчувати як вона підстрибує на стегні.

Оцініть статтю
Додати коментар