Товари світових брендів на Joom

Товари світових брендів на Joom

Сьогодні торгова платформа Joom інтенсивно розвивається. Тут можна придбати товари різноманітного призначення.

На сторінках порталу продається техніка, електронні пристрої, одяг, товари для тварин та інше. Причому вартість виробів набагато нижче, ніж в традиційних магазинах. Причина невеликої вартості – китайське походження.

Незважаючи на привабливу цінову політику, якість товарів в цілому гідна. Більшість покупців позитивно відгукуються про замовлення. Однак знайти бренд європейського або американського походження багато користувачів не можуть. Платформа укладає контракти тільки з виробниками, що розташовані в Китаї.

Асортимент брендів на Joom

На платформі Joom представлено безліч китайських виробів.

Щоб виставити товар, продавцю необхідно отримати офіційний дозвіл і спеціальний сертифікат, що підтверджує якість продукції. У продажу є багато відомих китайських брендів, знайомих майже кожному користувачеві інтернету. Щоб ознайомитися з ними, рекомендується відвідати головну сторінку магазину і відкрити розділ «Кращі товари». В результаті портал відобразить наступний рейтинг китайських брендів:

Diamond – косметичні засоби;
EZLINE – шапки;
Drill Bit – побутові електричні інструменти;
PeinPen – товари для здоров’я;
Twin Pack – побутові вироби;
ASUS, VIVO, Nubia, Meizu, Huawei – китайські телефони та планшети;
YIGELILA, POKWAI – Жіночий одяг;
XPLORER, ANNKE, Sigma – товари для подорожей та спорту;
OTREN, NESUN – чоловічий одяг з аксесуарами;
Dynam, NewBorn, WowWee – дитячі товари.

Пошук всесвітніх брендів на Joom

Майданчик Joom забороняє продавцям викладати товари, виготовлені всесвітньо відомими брендами.

Тому знайти стандартним способом такі вироби неможливо. Кожен відвідувач магазину може самостійно впевнитися у відсутності брендових речей, просто ввівши в пошуковий рядок слова Dior, Adidas, Puma. Портал пропонує ознайомитися з результатами пошуку, що не відповідають пошуковому запиту, як на картинці нижче. Інших способів пошуку по сайту розробники не передбачили.

Товари світових брендів на Joom

Викладені продавцями брендові товари система не пропускає. Тому був придуманий невеликий секрет – зміна назв відомих брендів. Вони походять на оригінальні найменування і одночасно трохи відрізняються:

Armani-AR;
Adidas – Addas, Adi;
Burberry – Berry, Bur;
Lacoste – Lac;
Hugo Boos-HB;
Mango-MNG;
Louis Vuitton – LV;
Prada – Pra, Prd;
Nike-Nik, NK;
Zara – Zar, Za;
Rolex – Role.

Таким чином, самі старанні покупці зможуть відшукати на Joom улюблені бренди. Потрібно лише трохи змінити назву, ознайомившись з вищенаведеним списком. Хоча офіційно продаж брендових виробів компанією заборонено, незабаром ситуація здатна змінитися. Коли торговий майданчик укладе договори з відомими брендами, відвідувачам стане доступний зручний пошук дорогих речей високої якості.

Додати коментар