Обладнання для організації дитячого свята з Joom

А ви, коли були маленькими, мріяли про свій власний парк розваг, де все для вас було б безкоштовно? А я досі про це мрію. Звичайно, цілий парк розваг, це дуже дорого, але можна влаштувати собі міні варіант прямо у себе вдома.

Уявіть собі, яке прекрасне святкування вийде, коли є машина для попкорну і вати? Я думаю, така подія запам’ятається вашим дітям на все життя. Сьогодні буде добірка, яка складена з товарів, представлених на Joom, для організації дитячого свята.

Апарат для попкорну

Обладнання для організації дитячого свята з Joom

Мабуть, це лідер в парку розваг. Я великий фанат попкорну і можу їсти його хоч кожен день.

Однак пакетований попкорн згубно впливає на здоров’я через консервантів, які використовують при його приготування. Інша справа попкорн, який ми самостійно робимо вдома. Він не такий шкідливий для здоров’я, але тут інша біда. Багато масла і не завжди виходить хороший продукт. Для цього і існують спеціальні машини. З ними витрата масла мінімальна, що значно зменшує його шкоду.

Машинка дуже проста у використанні. З нею зможуть впоратися навіть ваші діти. Однак, перш ніж таку справу доручити дитині, переконайтеся, що вона знає, як правильно цим апаратом користуватися, і що ви розповіли їй про техніку безпеки. Не рекомендується використовувати дітям молодше 10 років.

Апарат для фруктового морозива

Обладнання для організації дитячого свята з Joom

Ще одне одомашнене пристосування, яке здивує і підкорить вас.

Всі ми любимо поласувати смачним морозивом жарким літом, але останнім часом продукція з магазину стає все гірше, а домашнє приготування не завжди виходить. Я знайшла порятунок у вигляді такої машинки для дому. Маючи таку річ, ви не тільки заощадите багато грошей, але й оздоровити своє тіло, адже в цьому приладі десерт робиться тільки з заморожених фруктів, при цьому не треба додавати ні молока, ні йогурту. Виходить щось типу дуже холодного фруктового пюре.

Для приготування морозива потрібно близько 20 секунд.

Апарат для цукрової вати

Обладнання для організації дитячого свята з Joom

Який може бути карнавал, якщо там немає солодкої вати? Мабуть, я б навіть не пішла на такий. Це найбільша радість дитинства. В одній руці нести кульку, а в іншій солодку вату. Та що приховувати, я і зараз не посоромилася б.

Однак у наш час ми стаємо занадто зайнятими і часто буваємо втомленими для того що б вибратися кудись, а ось діти не забудуть пропущені свята. Так навіщо підлаштовуватися під них, якщо можна купити машинку для цукрової вати, і радувати своїх коханих в будь-який бажаний вам і їм день?

Генератор мильних бульбашок

Обладнання для організації дитячого свята з Joom

Торжество буде веселіше, якщо всюди будуть літати мильні бульбашки.

До речі така штука підійде не тільки для дитячих заходів, але і для дорослих вечірок. Ці райдужні бульбашки люблять люди будь-якого віку. На весіллях такий пристрій користується особливо великою популярністю. Прийшла пора йому стати мейнстрімом і для дитячих розваг теж.

Не економте на своїй дитині. Щасливі спогади залишаться з нею на все життя. Це вплине не тільки на її сьогохвилинний настрій, але і допоможе вирости нормальною людиною, яка зможе радіти життю і дарувати гарний настрій собі та своїм близьким.

Додати коментар