Топ брендів китайської доглядаючої косметики на Joom

Зазвичай словосполучення “китайська косметика” викликає у нас побоювання. Нам здається, що такі засоби можуть нашкодити шкірі і здоров’ю. Але не вся продукція з Китаю погана. За останні роки її якість значно підвищилася. А деякі бренди Піднебесної прагнуть вийти в інтернаціональні лідери. Цих виробників можна знайти і на Джумі. Щоб допомогти вам з пошуком ми підготували цю добірку.

Товари належать до найрізноманітнішої цінової категорії. У цьому списку є, як дешеві бренди, так і дорогі. Ви точно щось виберете по своїй кишені і бажаному результату.

BIOAQUA Brand Skin Care Store

Топ брендів китайської доглядаючої косметики на Joom

Це перша брендова косметика, яку я побачила на Джумі. Дизайнери упаковок постаралися, щоб вона привертала увагу. Виглядає дуже свіжо. Це викликає бажання купити її. Ціни доступні. Найбільш продаваною є маска від чорних крапок.

BAIMISS

Топ брендів китайської доглядаючої косметики на Joom

Пропонує рішення всіх проблем зі шкірою: від лікування прищів до позбавлення від зморшок. Найцікавіший товар – це серветочки для обличчя. З їх допомогою можна видалити жирний блиск, не знімаючи косметику.  Також бренд славиться відлущуючими масками для ніг.

SoonPure

Топ брендів китайської доглядаючої косметики на Joom

Один з найпопулярніших брендових товарів на Джумі. Для себе тут побачила дуже багато цікавого, наприклад: гідрогелеві патчі для очей, креми для обличчя з червоним женьшенем і омолоджуючі сироватки з екстрактом троянди.

Все це не тільки звучить чудово і виглядає привабливо, але ще й допомагає. Багато клієнтів повертаються за повторною покупкою. Ціни не всім по кишені, але це того варте.

Не всі виробники косметичних засобів роблять свою продукцію сумлінно. Тому звичайному покупцеві дуже важко розібратися серед того, що пропонує нам Джум. Буду рада, якщо мій топ брендів китайської доглядаючої косметики допоможе вам зробити цей нелегкий вибір. Удачі вам в покупках.

Оцініть статтю
Додати коментар