ТЕХПІДТРИМКА JOOM

ТЕХПІДТРИМКА JOOM
У Joom процедура покупки товару налагоджена грамотним чином. Але зв’язок з технічною підтримкою для багатьох покупців стає необхідністю — як правило, вже після оплати замовлень.

Когось турбує питання відстеження посилок. Інші клієнти цікавляться з приводу повернення грошових коштів. В цілому, варто ще до здійснення покупок дізнатися, де знаходиться техпідтримка Джума і як з нею зв’язатися.

Відправлення повідомлень технічної підтримки Joom

Написати модераторам Інтернет-магазину може незареєстрований користувач. Але, цілком логічно, якщо ви щось придбали і хочете стосовно цих покупок обговорити виниклі питання, для початку варто авторизуватись.

Перейдіть на офіційний сайт Joom.com і перегорніть сторінку до самого низу;
Зверніть увагу на саме нижнє меню. Тут необхідно клікнути по пункту “Підтримка»;

ТЕХПІДТРИМКА JOOM

На новій сторінці з’явиться червона кнопка «Зв’яжіться з нами». Робимо клік;

ТЕХПІДТРИМКА JOOM

Відкривається нове вікно, в якому необхідно заповнити всі графи.

ТЕХПІДТРИМКА JOOM

Особливу увагу приділіть до графи: «Опишіть свою проблему»;

ТЕХПІДТРИМКА JOOM

Після заповнення граф і введення тексту безпеки клікніть по червоній кнопці «Подати».

ТЕХПІДТРИМКА JOOM

Як ви розумієте, служба підтримки Joom не вимагає складних маніпуляцій для зв’язку з нею. Але є кілька нюансів, які варто обговорити.

Як зв’язатися зі службою підтримки Joom по телефону

Це поширене питання і, за великим рахунком, помилка. На поточний момент служби гарячої лінії біля торгового майданчика немає, і ніколи не було.

Модератори відповідають на запитання клієнтів тільки в онлайн-режимі

Написати на пошту Joom

У інтернет-майданчика Joom є офіційна пошта support@joom.com — тут вам готові відповісти на питання, пов’язані з роботою маркетплейса.

При написанні електронного листа варто вказати інформацію про свій акаунт, номер замовлення, який вас турбує. В цілому, розгорнуто розкрити своє питання.

Служба підтримки Joom в додатку

Якщо Ви користуєтеся офіційною програмою магазину, авторизуйтесь.

  1. Вам необхідно перейти в «Профіль»;
  2. Знайти графу «Служба підтримки»;
  3. Клікнути по іконці чату (вона знаходиться у верхньому кутку праворуч).

Тепер ви знаєте, як зв’язатися зі службою підтримки Джума! Як правило, тривалий час відповіді від модераторів чекати не доводиться.

Що потрібно знати, перш ніж писати до технічної підтримки Джум

Перш, ніж відправити повідомлення модераторам, зверніть увагу на питання/відповіді на сторінці «Підтримки».

Важливо! В українській версії на сторінці «Підтримки» сайту Джум на даний момент нема перекладу на українську мову. Тому, якщо Ви не розумієте англійську, то оберіть в налаштунках мови – російську.

Питання/відповіді поділені на чотири категорії:

  1. «Що є що в Joom»;
  2. «Оформлення замовлення та оплата»;
  3. «Доставка та відстеження»;
  4. «Повернення коштів і гарантія».

З великою часткою ймовірності, ознайомившись з інформацією в цих категоріях, ви знайдете відповідь на своє питання без спілкування з модератором. На цій же сторінці є пошуковий рядок. Можете вписати потрібне слово і система виведе відповідь.

Знову ж таки наголошуємо, що написати слово в пошуковому рядку краще англійською або російською. Дуже сподіваємося, що це тимчасові незручності для україномовних покупців сайту.

Якщо ви задасте модератору питання, що має відповідь в даному розділі, напевно тех. підтримка просто надішле Вам посилання на статтю, яку Ви вже давно могли прочитати самі і вирішити свою ситуацію. Тому настійно рекомендуємо спочатку ознайомитися з усіма готовими відповідями на питання. Після, якщо відповідь так і не була знайдена, вже тиснути по кнопці «Зв’язатися з нами».

При заповненні всіх граф перед відправкою повідомлення модераторам, уважно підійдіть до графи «Опишіть свою проблему». Тут ви повинні детально розповісти, з якою проблемою або питанням зіткнулися. Так, наприклад, якщо зробили покупку, але замовлення довго не йде, не варто писати: «Посилка не прийшла». Розкажіть, коли оплатили товар, надішліть номер замовлення і т. д. Якщо ви описуєте проблему в двох словах, відповідь модераторів вас не влаштує. Оскільки вас попросять детально роз’яснити ситуацію, що склалася.