Таблиця розмірів чоловічих футболок

Таблиця розмірів чоловічих футболок

Більшість речей із гардеробу раніше були частиною військової форми, футболка не стала винятком. Вперше цей вид одягу використовувався матросами як спідня білизна. Службовці часто потрапляли у місця з високою температурою, і щоб пережити спеку, вони знімали верхній одяг та залишалися у футболках.

Існують різні моделі: яскраві, класичні, з малюнком або написом, короткі або довгі, тонкі або щільні і т.д. Одним із популярних залишається біла класична футболка з овальним вирізом. Головне при виборі – не прогавити один важливий момент – підібрати правильний розмір, скориставшись таблицею розмірів чоловічих футболок.

Як визначити чоловічий розмір?

Американці використовують літерний варіант, європейці звикли до цифр, а українці також визначають розмір за цифрами. Але європейський та український розмір відрізняються на пару одиниць.

Але як правильно визначити чоловічий розмір? Багато хто вважає, що вибрати футболку важко, і без допомоги консультанта не впоратися, але підібрати футболку зовсім не складно. Насамперед, потрібно знати зріст свого чоловіка. Наприклад, 174 сантиметри – це 46-48 розмір, а якщо зріст чоловіка досягає 180 см – тут вже точно буде 48-50 розмір.

Не забувайте і про статуру. Деякі чоловіки займаються спортом або мають велику масу тіла. У цьому випадку купувати футболку потрібно на розмір більше, бо чоловіки віддають перевагу вільному одягу.

Якщо на ярлику ви помітили такі цифри як 36 або 38, це англійський розмір. Вони відповідатимуть українському – 46 та 48.

Існує й інший цікавий спосіб. Виміряти обхват грудей та зіставити всі дані.

  • Обхват складає 98 см – 44-46 розмір (S)
  • Обхват = 100 см, значить добре сяде футболка 46-48 розміру (М)
  • Чоловіча грудна клітка становить 102-111 см – це 48-50 (L)
  • Якщо обхват більше 111, але не більше 119 см – 50-52 (XL).

Види футболок

Існує безліч видів даного виробу, але їх можна згрупувати у чотири групи.

Класичний варіант із коротким рукавом. Вважається універсальним та базовим предметом. Якщо вибрати таку футболку, вона допоможе підкреслити фігуру.

З довгими рукавами – це хенлі та лонгсліви. У хенлі немає воріт, але є вертикальний горловий виріз. Створена для брутальніших образів. Лонгсліви – є трикутний або круглий виріз. З декорації може бути кишенька на грудях або блискавка.

Рукави повністю відсутні. Такий вид одягу називають майки. Підходить для чоловіків, які мають спортивну фігуру.

Сорочка + футболка – це поло. Найпопулярнішими є однотонні, не лише білі та чорні, але також і яскраві кольори.

Як вибрати футболку в інтернет-магазинах?

Якщо ви звикли купувати виріб через інтернет, то тут краще використовувати два виміри. Це довжина та ширина футболки. Зняти мірки можна за допомогою сантиметра та свого улюбленого одягу.

Беремо футболку та кладемо на стіл. Прикладаємо сантиметр від правої пахви до лівої – так вимірюємо ширину. Щоб дізнатися довжину, прикладаємо стрічку до горловини та тягнемо вниз до кінця.

Зазвичай у таких магазинах публікуються власні розмірні таблиці. Найкраще слідувати саме їм, так можна уникнути можливих розчарувань.

Таблиця розмірів чоловічих футболок

Таблиця розмірів чоловічих футболок

Висновок

Футболка – невід’ємна частина чоловічого гардеробу. Придбати можна абсолютно будь-яку, але переваги надають класичним варіантам. Це синій, сірий, чорний та білий колір.

Оптимальний варіант – це коли у чоловіка у шафі понад п’ять футболок. Саме з такою кількістю можна складати будь-які комбінації, зокрема ділові.

Підібрати потрібну футболку для чоловіка не складно. Головне — зняти мірки та зіставити із зазначеною таблицею.

Додати коментар