ТАБЛИЦІ РОЗМІРІВ ВЗУТТЯ КИТАЙ-УКРАЇНА

Завдяки появі, розвитку та зростаючій популярності таких віртуальних торгових майданчиків, як «Аліекспрес», «JOOM»  та інших міжнародних маркетплейсів вибір товарів став значно простішим і цікавішим. Взуття не випадково займає одну з лідируючих позицій у рейтингу продажів, ця деталь гардероба повинна відповідати безлічі критеріїв: сезону, одягу, ситуації.

На маркетплейсі Joom можна придбати практично будь-яку модель: від ультрамодної новинки до добротної класики. Невисока ціна та відмінна якість додають привабливості китайського взуття.

ТАБЛИЦІ РОЗМІРІВ ВЗУТТЯ КИТАЙ-УКРАЇНА

ЯК КУПИТИ ВЗУТТЯ БЕЗ ПРИМІРКИ?

Іноді покупців бентежить відсутність можливості приміряти обновку, як у звичайному магазині. Якщо потрапило вибрати не той розмір, нічого непоправного не відбудеться: будь-який продавець обміняє невідповідну пару на відповідну.

Єдине, що може засмутити — повернення та нова доставка можуть забрати кілька тижнів. Щоб не гаяти часу, має сенс скористатися таблицею розмірів взуття Китай-Україна при покупці на «Joom».

Коректно перевести китайський розмір взуття на «Joom» допоможуть нескладні правила:

  • слід пам’ятати, що продавці який завжди дотримуються єдиної сітки розмірів, тому найвірнішим орієнтиром служить довжина устілки;
  • з тієї ж причини, деякі виробники вказують розмір на одиницю більше, цей момент бажано уточнити у продавця;
  • іноді покупці залишають відгуки, як вони перераховували китайські розміри взуття на українські на «Joom», чи допомогла таблиця, чи відповідає обновка вказаним у ній параметрам: такі відгуки допоможуть за необхідності зробити поправки.

ДОВЖИНА САНТИМЕТРІВ — БЕЗПОМИЛКОВИЙ КРИТЕРІЙ

Досвід покупок взуття в інтернет-магазинах купується та накопичується дуже швидко. За допомогою покрокової інструкції роблять успішні покупки навіть ті, хто вперше зважився придбати туфлі або кросівки без примірки.

Якщо покупець не знає або не пам’ятає свого розміру, першим пунктом буде замір довжини стопи. Як додатковий показник довжина в сантиметрах дозволяє найбільш точно перевести китайський розмір взуття на український на «Joom» .

Покладіть на підлогу аркуш паперу та обведіть на ньому босу стопу. Рекомендується виконати контури обох ніг, оскільки їхня довжина може незначно відрізнятися, у такому разі вибір розміру здійснюється на користь більшого. Потрібний параметр є відстанню між найвіддаленішими точками. Від точності виміру залежить подальший комфорт. З наведеної нижче таблиці можна з’ясувати, якому розміру відповідає отриманий результат.

ТАБЛИЦІ РОЗМІРІВ ВЗУТТЯ КИТАЙ-УКРАЇНА
ТАБЛИЦЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ ЖІНОЧОГО ВЗУТТЯ ЗА ДОВЖИНОЮ УСТІЛКИ
ТАБЛИЦІ РОЗМІРІВ ВЗУТТЯ КИТАЙ-УКРАЇНА
ТАБЛИЦЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ ЧОЛОВІЧОГО ВЗУТТЯ ПО ДОВЖИНІ УСТІЛКИ

Таблиця розмірів взуття Китай-Україна на «Joom» представлена ​​як розмірна сітка, у якій представлені український і китайський еквівалент.

Вже відома довжина устілки є додатковим орієнтиром. Слід зробити поправку на товщину носіння і той факт, що зимові чоботи та черевики часто оснащені хутром зсередини, що частково з’їдає простір.

Вибираючи відкриті сандалі, важливо пам’ятати, що великий палець, що звисає за край, завжди виглядає менш естетично, ніж підошва з невеликим запасом, до того ж підвищується ризик травматизму і утворення мозолів при тривалій ходьбі.

Це правило особливо актуально при виборі жіночого взуття великих розмірів: всупереч поширеній помилці, трохи завеликі босоніжки візуально не збільшують, а зменшують довжину стопи. Перевести розмір жіночого, чоловічого та дитячого взуття виробництва Китай на український допоможуть такі таблиці:

ТАБЛИЦІ РОЗМІРІВ ВЗУТТЯ КИТАЙ-УКРАЇНА

ТАБЛИЦІ РОЗМІРІВ ВЗУТТЯ КИТАЙ-УКРАЇНА

ОСОБЛИВОСТІ ВІДПОВІДНОСТІ РОЗМІРІВ ДИТЯЧОГО ВЗУТТЯ (КИТАЙ) УКРАЇНСЬКИМ СТАНДАРТАМ НА «JOOM»

Вибір китайського дитячого взуття має низку особливостей. Ця група товарів поділяється на дві категорії:

  1. найменші розміри, призначені малюкам до року, які здебільшого ще не вміють ходити;
  2. взуття для дітей старше року, його активно використовують за призначенням.

Вимоги до міцності та ортопедичних якостей другої категорії значно вищі.

Перевести дитячі китайські розміри взуття відповідні на українські розміри допоможе таблиця відповідностей для «JOOM»,  «Аліекспрес» та інших інтернет-магазинів світового значення.

Визначаємо розмір взуття Китай-Україна

ТАБЛИЦІ РОЗМІРІВ ВЗУТТЯ КИТАЙ-УКРАЇНА

Переводячи дитячі китайські розміри взуття на українські, зазначені в таблиці для «JOOM» , важливо уточнити у продавця, про яку довжину йдеться: про зовнішню або внутрішню.

Іншими словами, в описі товару зазначена довжина устілки чи підошви? Це важливий момент при виборі дитячого взуття.

У поодиноких випадках, коли ніжка переросла один із зазначених розмірів, але не доросла до наступного, рекомендується вибирати більший варіант. Як показує досвід, покупці абсолютно мають рацію, коли, вимірявши довжину стопи, додають до отриманого результату один сантиметр і орієнтуються на цей показник, коли переводять розмір взуття (Китай) на український розмір на «JOOM».

ШИРИНА ВЗУТТЯ МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Іноді в описі китайського взуття зустрічається ще один параметр, широко відомий у США, що характеризує повноту стопи в її найширшій частині. У таблицях відповідності розмірів взуття Китай-Україна на «JOOM» представлені пояснення американських позначень.

Коректно підібрані довжина і ширина є запорукою комфорту.

ТАБЛИЦІ РОЗМІРІВ ВЗУТТЯ КИТАЙ-УКРАЇНА
ТАБЛИЦЯ КЛАСИФІКАЦІЇ ШИРИНИ КИТАЙСЬКОГО ВЗУТТЯ

НЕСТАНДАРТНІ ПОТРЕБИ

Крім довжини та повноти, існують інші критерії вибору. Для зручності покупців інтерфейс «JOOM» оснащений спеціальними фільтрами, за допомогою яких можна знайти відповідності особливостям будови стопи:

  • високий підйом колодки;
  • широка халява;
  • розмір більший або менше представлених у таблиці розмірів взуття Китай-Україна на «JOOM»;
  • ортопедичне взуття.

Непогано себе зарекомендував і найпростіший спосіб: покупка взуття на розмір більше.

За допомогою фільтрів можна отримати швидкий доступ до найактуальніших моделей сезону, товарів зі знижкою та інших побажань.