Таблиці розмірів верхнього одягу для жінок

Таблиці розмірів верхнього одягу для жінок

Верхній одяг займає більшу частину жіночого гардеробу. На кожен сезон панянкам потрібні речі, щоб виглядати стильно. Придбати куртку чи кофту можна у бутику, магазині брендового одягу, Інтернет-магазині. Перед покупкою знімаються мірки з жінки, які дозволяють обчислити потрібний розмір верхнього одягу в таблиці.

Варто враховувати, що розміри курток чи кофт від американських, українських, європейських виробників відрізняються. Обчислити розмір допомагають спеціальні розмірні сітки відповідності.

Як визначаються розміри верхнього одягу

Насамперед, потрібно обчислити обхват грудей та талії, об’єм стегон. Знадобиться точний зріст панянки і довжина рукава. Усі виміри проводяться вдома, мірки знімаються звичайним сантиметром. Зняття мірок відбувається так:

  • Обхват грудей – стрічка проводиться під пахвами і замикається по частинах грудей, що виступають найбільше.
  • Об’єм стегон – для вимірювання сантиметрова стрічка прикладається на 7-8 см нижче за живот.
  • Обхват талії – стрічкою робиться замір на рівні пупка.
  • Довжина рукава – від плеча до кисті (до кісточки).
  • Зріст — від верхівки голови до п’ят.

Щоб визначити розмір верхнього одягу для жінок, який був пошитий українськими фірмами, потрібно обхват грудей розділити на два. Отримана цифра і буде потрібним розміром. Якщо цифра виходить не цілою, то сума округляється у більшу сторону.

Зняття мірок проводиться на жінці, яка має одягнути легкий светр або кофту. Якщо у жінки вузькі плечі, то верхній одяг слід купувати на один розмір менше, а жінкам з широкими плечима – на розмір більше.

Варто враховувати і такий момент, що верхній жіночий одяг ділиться на приталений та неприталений. Усі вказані в таблицях розміри – стандартні, розраховані на неприталений одяг.

Таблиця розмірів верхнього жіночого одягу

Таблиці розмірів верхнього одягу для жінок

Відповідність українських та турецьких розмірів верхнього одягу для жінок

Таблиці розмірів верхнього одягу для жінок

Відповідність російських та італійських розмірів верхнього одягу для жінок

Таблиці розмірів верхнього одягу для жінок

Відповідність українських, міжнародних, європейських та американських розмірів жіночого верхнього одягу

Таблиці розмірів верхнього одягу для жінок
Отже, у виробників із різних країн свої розмірні сітки для пошиття жіночого верхнього одягу. Щоб не помилитися з розміром куртки чи плаща, достатньо правильно зняти мірки, що дозволить швидко знайти свій розмір у спеціальній таблиці відповідності.

Додати коментар