Сумки на Joom за категоріями, вибір якісної сумки

Сумки на Joom за категоріями, вибір якісної сумки

Торговий інтернет-майданчик Joom пропонує величезний каталог сумок з натуральних і синтетичних матеріалів.

Виходячи з відгуків покупців, Joom сумки в більшості випадків виправдовують свою ціну. Сервіс пропонує вироби повсякденного і функціонального призначення, на будь-який смак і гаманець. Пропонуємо розкласти «по поличках» інформацію, які сумки продають на Джум, які найчастіше купують, і як вибрати якісний виріб.

Joom сумки – які продають

При відвідуванні веб-порталу joom, завантажиться головний інтерфейс з тематичними категоріями. Щоб знайти сумки, необхідно перейти в розділ «Валізи і сумки». Далі в Пошук товару, що цікавить, по підрозділах:

  • Сумки для гаджетів;
  • Жіночі сумки;
  • Чоловічі сумки;
  • Функціональні сумки;
  • Валізи і дорожні сумки і т. д.

Основна аудиторія сервісу Джум – це представниці прекрасної статі, тому каталог жіночих сумок самий великий.

Якщо ви відкрили панель «Жіночі сумки», то перейдете на сторінку фільтра – за ціною, кольором, матеріалом, сортуванню (по рейтингу, за новизною). Найбільше сумок продається з тканини та штучної шкіри (понад 30 000 товарних позицій).

Чоловічі сумки на Joom – це портфелі, поло, рюкзаки, листоноші, планшети, кейси, портпледи, візитниці, барсетки. Понад 3000 товарних позицій виготовлені з тканини, синтетики і штучної шкіри.

Також продавці сайту пропонують функціональні сумки – для дітей і немовлят, сумки для відпочинку, для покупок і підгузників. Кожна з них може бути зручним рішенням для повсякденного носіння.

Які сумки найчастіше купують на Joom

Якщо ви як покупець бажаєте знати, які сумки користуються найбільшим попитом на Joom, слід перейти в розділ сайту «Валізи і сумки», і вибрати сортування «За рейтингом». Моментально завантажиться список товарів, які мають Кількість “5 зірок” в рейтингу, і найбільша кількість позитивних відгуків.

Тут найчастіше купують сумки через плече, рюкзаки, сумки для гаджетів, сумки для карток, сумки на плече, клатчі, кейси, сумки-еко.

Вибір якісного виробу на Joom

Перше, на що слід звернути увагу при виборі Joom сумки – так це на рейтинг продавця і реальні відгуки покупців з фотографіями. Уважно читайте склад матеріалу, розмір виробу в сантиметрах (ширина, довжина, висота). Звертайте увагу на примітки від продавця в описі – іноді вказуються незначні відхилення в характеристиках товару. Через якість монітора, зображення може не відображати фактичний колір елемента.

Рекомендується уточнювати у продавця, чи є в сумці відділення, кишені, додаткові аксесуари. Якщо товар упакували в пухирчасту упаковку, то під час транспортування він не пошкодиться, і прийде клієнту в належному стані.