Спільні закупи на Joom

Що таке спільна покупка на Joom, особливості та як купити разом на Джум

Спільні закупи на Joom

Незважаючи на широку популярність інтернет-магазинів, деякі сервіси цих майданчиків все ще залишаються незрозумілими для користувачів. Досить часто у відвідувачів виникає питання, що це означає: «Купити разом на Joom»? Даний сервіс з’явився порівняно недавно, він дозволяє купувати продукцію за дійсно низькими цінами.

Функціонал послуги «Купити разом на Joom»?

Для розуміння терміна, що таке «спільна покупка» (СП) , варто розглянути такий приклад: один з продавців, представлених на Джума, надає велику знижку при одночасному придбанні декількох одиниць певного товару.

Однак, така пропозиція вигідна лише для оптовиків. Звичайним користувачам немає потреби купувати відразу декілька одиниць одного товару. І в подібних випадках вигідно скористатися сервісом «Спільна покупка» .

Увага: навпроти популярних виробів, представлених на Джум, зазвичай спливає підказка про можливість здійснення спільної покупки

Щоб скористатися послугою СП, потрібно зібрати суму грошей, необхідну для придбання товару зі знижкою. В даному випадку можна звернутися до мережі і знайти інших користувачів, які готові придбати конкретний виріб і надати гроші на вчинення закупівлі.

Важливо: знижки надаються за різними умовами. Зокрема, продавці знижують вартість предметів одягу, якщо покупець придбав всю розмірну лінійку

Крім зазначеного випадку, знижки в рамках СП пропонуються при одночасній купівлі додаткової продукції. Це може бути поєднання мобільного телефону і чохла, риболовецьких вудок і наборів гачків або іншого.

Алгоритм «Спільних закупів на Джум»?

На цьому сайті передбачений тільки один алгоритм, як купувати товари спільно з іншими користувачами. Щоб скористатися цим сервісом, потрібно виконати наступні дії:

  1. Перейти в Особистий кабінет або на вкладку «Вибране» (якщо покупки додавалися в цей розділ).
  2. Перейти в розділ «Купити разом», посилання на який розташовується навпроти товару.
  3. Після того, як на екрані з’явиться нове повідомлення, натиснути на кнопку «Перейти в корзину».
  4. Підтвердити покупку, вибравши відповідний спосіб оплати (через електронні гаманці або за допомогою банківського переказу).
  5. Після оплати продавець оформляє покупку, згідно зі стандартним алгоритмом: упаковує і відправляє на адресу користувача.

На що звернути увагу?

Наявність знижки не означає, що обрана продукція дійсно дешевше у конкретного постачальника. Перед покупкою рекомендується перевірити ціни аналогічних товарів у інших продавців, вбивши в пошук повна назва або артикул.

Увага: за СП Joom не нараховує бали!

Небезпека спільних покупок полягає в тому, що при виборі першого варіанту, коли товар набуває одночасно кілька користувачів, гроші платить один. Тобто на Joom не передбачена можливість збору коштів для придбання конкретної продукції з кількох клієнтів. Тому слід здійснювати спільні покупки тільки з перевіреними людьми.

Вироби, придбані в рамках СП, доставляються за адресою, вказаною тим клієнтом, який вніс оплату. Дана людина також самостійно вирішує проблеми, що виникають з продавцем.

Спільна покупка – це зручний сервіс. Однак, через велику кількість продавців на Joom, останнім доводиться працювати в умовах жорсткої конкуренції. У зв’язку з цим багато постачальників регулярно надають знижки на власну продукцію. Причому вартість на ряд товарів нерідко знижують на 90%.

За матеріалами  Спільна покупка на Joom

Додати коментар