Смартфон CUBOT J3

Серед товарів, виставлених на Joom,  найчастіше замовляють електроніку. Китайські виробники вже давно навчилися створювати бюджетні та якісні смартфони.

Кращою недорогою моделлю з системою розпізнавання облич на даний момент вважають смартфон CUBOT J3

Смартфон CUBOT J3
Незважаючи на низьку вартість, пристрій включає в себе функцію розпізнавання обличчя. При цьому в ньому немає сканера відбитків пальців.

Смартфон компактний, легко поміщається в долоню. Корпус смартфона виконаний з полікарбонату, що надає йому легку вагу – 132г.

Телефон гідно оцінять ті, хто не звик до важких і об’ємних телефонів. У Cubot вбудована полегшена версія Android Oreo. Завдяки цьому він працює досить швидко. Оперативної пам’яті в ньому небагато, всього 1 ГБ. Цього цілком вистачає для завантаження необхідних додатків.

У камері є автофокус. Вона відмінно знімає при денному освітленні. Деякі користувачі скаржаться на якість фотографій, зроблених на фронтальну камеру (5 Мп). Зображення на безрамковому 5-дюймовому дисплеї виходить яскравим і насиченим. Але при певних кутах огляду картинка може пропадати або спотворюватися.

Ємність батареї невелика (2000mAh), однак енергоефективне “залізо” і від такого акумулятора гарантує близько шести годин активного екранного часу.

Додати коментар