Скільки йде посилка з Joom?

Скільки йде посилка з Joom?

Один з найбільших і популярних китайських онлайн-гіпермаркетів Джум пропонує покупцям з України та інших країн найактуальніші товари за копійчаними цінами. Придбати їх можна за допомогою зручного додатка для мобільного або з ПК на офіційному сайті.

При цьому багатьом користувачам важливо знати, скільки йде посилка з Джума, і як скоро можна буде забрати її на пошті.

Де подивитися термін доставки: скільки йде замовлення з Джума

Всі товари, зібрані в каталозі китайського інтернет-магазину, продаються з безкоштовною доставкою по Україні, Казахстану, Росії, Білорусі. У КНР продавець може скористатися декількома транспортними компаніями і вибрати відповідний маршрут для вантажоперевезення. Це один з найважливіших факторів, що впливають на термін доставки.

Збірні вантажі відправляють морем або поїздом, а всередині країни  — автотранспортом. Всі ці моменти можуть вплинути на терміни доставки.

Продавець враховує більшість факторів і вказує в картці з товаром приблизний час, наприклад, 21-30 днів. Уточнити, скільки йде посилка з Джума, можна в описі до товарів на сайті і в додатку. Але ці терміни є приблизними і не завжди дотримуються в точності. Найчастіше до України посилки надходять за місяць-півтора.

Скільки по максимуму може йти посилка з торгового майданчика Joom

Для забезпечення безпеки кожної угоди в інтернет-магазині встановлено крайній термін доставки бандеролей від китайського продавця. Він становить 75 днів з моменту відправлення: слідкуйте за статусом замовлення в своєму профілі.

Якщо термін вже вийшов, а ви не отримали посилку, то повна сума за замовлення автоматично повертається на карту покупця. Слід лише дотримуватися важливого правила — не пізніше 82 днів з періоду відправки поставити в замовленні відмітку «Не отримав» і написати в техпідтримку.

Багатьох цікавить, чому посилка йде так довго?

Найчастіше причина криється в тому, що поштове відправлення йде через інші країни, що можна визначити за трек-кодом. Крім того, багато вантажів проходять митний контроль на кордоні, надіслані Поштою Китаю довго йдуть з КНР через велике завантаження обсягами доставляємих товарів.

Що треба пам’ятати про доставку

При заповненні адреси доставки потрібно бути максимально уважним. Так, якщо ви не вказали правильний поштовий індекс, товар буде доставлятися довше, тому не забувайте про даний параметр.

Про надходження ви дізнаєтеся, отримавши повідомлення з пошти за адресою проживання (або за іншою зручною для вас адресою, що вказано в настройках акаунту).

Ви також можете вести трекінг поштового відправлення, щоб точніше орієнтуватися в термінах доставки вашої посилки. Слід зазначити, що не всі замовлення відстежуються після перетину кордону, що не повинно викликати побоювань у покупця. У даному випадку продавець використовував можливість здешевити доставку, що не вплине на якість сервісу в Джум.

Додати коментар