Скачати Джум безкоштовно на телефон, як і де?

Скачати Джум безкоштовно на телефон, як і де

Щоб здійснювати найекономніші покупки з доставкою по Росії, Казахстану, Україні, необхідно завантажити додаток Джум — безкоштовно на телефон воно встановлюється всього за пару хвилин. Саме тому ми розповімо вам як скачати додаток Джум безкоштовно на телефон.

Програма розрахована на мобільний шопінг і підходить для всіх сучасних пристроїв: смартфонів і планшетів на базі IOS і Android. Браузерної версії за замовчуванням немає, оскільки торгова площадка спочатку була розроблена для власників нових гаджетів. Тим не менше число користувачів Joom на сьогоднішній день перевищує 5 мільйонів — всі вони вибрали один з найбільших інтернет-магазинів з самими недорогими товарами, величезним асортиментом і безкоштовною доставкою.

Як завантажити та встановити додаток на мобільний телефон на базі Android

Одним з найбільш зручних способів встановлення програми на свій девайс є використання програми Google Play Market. Тут зібрано великий каталог контенту, доступного для смартфонів, у тому числі Джум, підтримує версії Андроїд старше 4.0. Для установки не потрібно складних дій і реєстрації, скачати Joom безкоштовно на телефон можна в автоматичному режимі. Досить натиснути клавішу «Завантажити з Google Play Market», після чого система сама розпакує, встановить програму і створить на дисплеї ярлик.

Клікнувши по ньому, можна відразу почати вивчення асортименту або закінчити установку, ввівши наступні дані:

 • група цікавлячих вас товарів (чоловічі/жіночі).
 • автоматичне отримання повідомлень. Важливо для тих, хто хоче відстежувати місце розташування посилки і отримувати повідомлення від адміністрації.
 • вхід через аккаунт в будь-який з соцмереж, де у вас є сторінка або за допомогою облікового запису в Google.
 • вказівка бажаної валюти (потрібно вибрати зі списку).
 • внесення даних про карту банку, з якою будуть зніматися кошти для покупок.

Як скачати Джум безкоштовно на телефон під управлінням iOS

Ви також можете завантажити Джум безкоштовно на телефон з операційною системою Айос 10 і старше, використовуючи покрокову інструкцію, призначену для власників iPhone, iPad і iPad touch. Потрібно:

  • перейти на сторінку завантаження програми.
  • вибрати версію для iOS (завантажити з App Store).
  • клікнути по клавіші “Скачати”.
  • запустити програму зі свого девайса.
  • зайти, синхронізувавши особисту сторінку в соцмережах і аккаунт в інтернет-магазині.
  • почати робити покупки.

Однією з позитивних особливостей роботи торгової площадки є бонуси новим покупцям — будь-яка перша покупка має знижену на 10 відсотків ціну. Термін дії такого подарунка — один тиждень, що цілком достатньо для того, щоб вибрати відповідний товар.

Крім того, інтернет-магазин дозволяє використовувати пропозиції години зі значною знижкою від 10 відсотків і вище. Для цього потрібно зробити покупку відразу, тому бажано завантажити додаток Joom безкоштовно на телефон і встановити необхідні параметри. Подарунки в грошовому вираженні можна отримати, запросивши друзів приєднатися до користувачів Джум. Це дозволить купувати недорогі цікаві товари ще дешевше, в будь-який зручний час і з безкоштовною доставкою. Якщо ви не хочете використовувати мобільну версію то ви завжди можете дізнатися як завантажити Joom на комп’ютер.

Додати коментар