Шнури для гаджетів на Joom

Шнури для гаджетів на Joom

Спробуйте навскидку підрахувати, скільки вас оточує різноманітних шнурів. Ви заряджаєте смартфон, ноутбук, підключаєте комп’ютер до телевізора – просто нескінченна мережа!

Зазвичай шнури дають в комплекті з пристроєм, але вони швидко ламаються і губляться, або ж у нас виникає потреба в додатковому проводі – для офісу або машини. Можна піти і купити оригінальний шнур бренду (це дорого) або перший-ліпший в кіоску (теж дорого, а ще небезпечно).

Оптимальний варіант – придбати надійний провід в Joom. У додатку є виробники якісних аксесуарів для будь-якої техніки-Samsung, Apple, Xiaomi, HTC і багатьох інших брендів. З нами ви можете не тільки економити, але і отримувати по-справжньому довговічні дроти.

Чи можна довіряти “нерідним” аксесуарам?

Можна, якщо їх продає надійна компанія. Ми радимо тих, в кому впевнені: Baseus, Rock, Kuulaa, Ugreen, Vention і Essager. Ці марки на ринку електроніки вже багато років. Їх спеціалізація – всілякі кабелі, дроти і зарядні пристрої.

Це великі компанії з великим штатом інженерів і дизайнерів, безліччю патентів на інноваційні розробки і гранично суворим контролем якості на фабриках. Експертні тести показують, що з продукцією цих брендів не трапляється прикрих сюрпризів із серії «Очікування/Реальність». Якість підтверджують і наші користувачі, що залишають у відгуках оцінку в 5 зірок.

Вибір шнурів величезний! А якщо у вас немає часу на вибір, порадимо дві універсальні моделі: кабелі бренду Rock для Apple і для Android.

Шнури для гаджетів на Joom
Rock. Кабель для зарядки і передачі даних для Apple
Шнури для гаджетів на Joom
Rock. Провід для швидкої зарядки і синхронізації даних для Android

Чим вони так цікаві?

Функціональність і багатозадачність – два козиря китайських виробників.

Чим “дроти” можуть нас порадувати, крім міцності, надійності і бездоганної роботи? Звичайно, економією часу.

Здорово допомагає функція швидкої зарядки. Але тут є тонкощі. Щоб підтримувати максимальну напругу і струм, кабелі повинні бути з «правильними» жилами, хорошою ізоляцією і захистом від перегріву, наприклад, як у Ugreen.

Шнури для гаджетів на Joom
Ugreen. Магнітний кабель з швидкою зарядкою для Samsung, Huawei, Xiaomi

Ще одна цікава деталь – як проводок з’єднується зі смартфоном або іншим пристроєм. Це може бути магнітне кріплення і поворотний шнур. Подивіться, як вдумливо підійшли до цього питання в Kuulaa: можна заряджатися і грати одночасно.

Шнури для гаджетів на Joom
Kuulaa. Зарядка з поворотним шнуром, завдяки якому зручно грати

Відмінне рішення – залишати гаджет заряджатися, поки ви спите. На ранок стовідсотковий заряд: схопив і побіг. Але така практика зі звичайними пристроями веде до перегріву і зниження ємності акумулятора, а значить і зменшення терміну служби електроніки. Щоб цього уникнути, використовуйте функцію нічної зарядки, як в Baseus. Пристрій припиняє подачу струму, як тільки акумулятор досить зарядиться.

Для більшого порядку і грамотної організації простору придивіться до пристроїв з розгалуженням. Наприклад, з моделлю 4 в 1 від Baseus зручно одночасно заряджати весь свій «електронний парк». Потрібен всього один порт USB або розетка, а кабелів можна використовувати кілька.

Шнури для гаджетів на Joom
Baseus. Провід з функцією нічної зарядки і набір 4 в 1

Хочеться, щоб аксесуари були такими ж стильними, як гаджети. У них хороший дизайн?

До зовнішнього вигляду проводів і кабелів китайські бренди відносяться скрупульозно. Кожну деталь вони прагнуть зробити не тільки практичною, але і стильний. У проводів текстильне обплетення різних фактур, м’яке підсвічування і кольору на будь-який смак – від помітних до приглушених.

Дизайн пристроїв від Kuulaa, Baseus та інших компаній відзначають значущими нагородами, наприклад iF Design Award. Не дивно, що вони викликають яскраві емоції у користувачів!

Додати коментар