Що таке спільні покупки на Joom?

Що таке спільні покупки на Joom

Додаток для покупок у китайському гіпермаркеті Джум відкриває нові можливості для придбання будь-яких товарів за найнижчими цінами. Доставка здійснюється безкоштовно, а один і той же товар можуть замовляти відразу багато покупців. При цьому ціна на нього знижується, що наводить на думку про спільні покупки на Joom. А, що таке спільні покупки на Joom ми спробуємо розібратися в цій статті.

Насправді такі закупівлі не практикуються в інтернет-магазині. Зазначені пропозиції зі знижками, які ви можете побачити при перегляді товарів, пов’язані з унікальною системою обробки інформації. При кожному відвідуванні програма систематизує число переглядів, враховує цікавлячі вас категорії і переваги. Це дозволяє відсортувати товар за рейтингом і запропонувати тільки найцікавіше.

Спільна покупка в інтернет магазині Джум з одним організатором не має сенсу, оскільки товар закуповується продавцями безпосередньо у виробника і продається по всьому світу, а «клієнтська база» може включати до мільйона осіб. При цьому між продавцями існує досить жорстка конкуренція, що є однією з причин для розпродажів зі знижками 50-90 відсотків. Якщо ви встановили на мобільний телефон додаток, то можете підключити повідомлення, що повідомляють про «апетитні» знижки години або дня.

Що таке спільні покупки і чому ними цікавляться покупці магазину Joom?

У звичайному розумінні цього терміна покупка здійснюється оптом за спеціальною ціною, наприклад, при викупі одягу всіх ростовок. Товар доставляється одному покупцю (замовнику), який пізніше розсилає його іншим учасникам закупівлі. Це дозволяє економити, а також купувати речі, яких немає в роздрібному продажі.

Якщо вас зацікавила спільна покупка на Джум, то мова може йти зовсім про інші варіанти. Наприклад, ви маєте можливість купити у одного продавця багато товарів з різних категорій. Всі вони можуть опинитися в одній бандеролі, оскільки направляються за однією адресою. У цьому випадку трек-номер присвоюється одній загальній посилці. Така система не є обов’язковою. У кожному випадку продавець сам вирішує, яким способом і якою транспортною компанією відправити замовлення. До того ж за таку покупку неможливо отримати бали на Джум.

Корисні поради від Джум тим, хто звик робити спільні вигідні покупки

Питання про те, що являє собою спільна покупка на Джум, може бути пов’язано з повідомленнями, що надходять при виборі певного товару. При цьому ви побачите повідомлення про те, що ними зацікавилося певне число осіб. Така підказка вказує на високий рейтинг і популярність даного виробу і швидше може розглядатися як корисна рекомендація. Чим більше покупців відправили товар в «Вибране», тим нижче стає його ціна. Саме тому питання, що таке спільні покупки на Joom викликає так багато питань серед покупців.

Більшість людей, які роблять покупки в інтернет-магазинах, багато разів стикалися з подібними повідомленнями, які відкриваються при вивченні каталогу. Це можуть бути і повідомлення типу «Разом з цим товаром шукали», мета яких спростити і прискорити вибір кращих речей на Джум.