Що таке CVV при оплаті в Joom?

Що таке CVV при оплаті в Joom?

Здійснюючи покупки в інтернеті і розплачуючись за замовлення через мобільний додаток Joom, тобто безготівковим розрахунком, постійно зустрічається поле, де потрібно вказати свій CVV або CVC код. На китайському торговому майданчику Joom також потрібно вводити цей код під час оформлення замовлення. Тепер розберемо що таке в Joom CVV, навіщо потрібен цей код і чи обов’язково його вводити?

Де знайти свій CVV код?

Що таке CVV при оплаті в Joom?

CVV — це цифровий код банківської картки платіжної системи Visa. Цей код іноді ще називають кодом безпеки. Він служить для того, щоби підтвердити справжність певної картки.

Друкується код на зворотному боці, під магнітною смужкою. Якщо ж коду на самій карті немає, то він може бути висланий в пакеті документів з реквізитами. А ось в тому випадку, якщо у вас зовсім немає коду CVV, то оплатити покупку в Інтернеті банківською картою ніяк не вийде.

Код CVV є абсолютно самостійним елементом захисту, що складається з трьох цифр. Він не входить в номер карти, не є його продовженням. Змінити, відновити або видалити цей код також не можна, оскільки він закріплений за певною банківською картою. Розголошувати його не рекомендується для збереження індивідуальних даних і з метою захистити самих себе від шахрайських операцій.

У зв’язку з цим люди з недовірою ставляться до магазинів, де потрібно вказувати свій особистий CVV код. Додаток або сайт Джум — безпечне місце, куди без страху і побоювання можна подавати особисту інформацію. Технічна підтримка платформи повідомляє, що Ваші особисті дані ніде не зберігаються, а інформація, яку покупці самі надають, є зашифрованою і дуже надійно захищається.

Що таке CVV при оплаті в Joom і чи можна обійтися без нього?

Обійтися без введення цього коду в запитуване поле ніяк не можна. Введення CVV коду і заповнення поля є обов’язковим для здійснення оплати замовлення на сайті.

Крім цього, коду також запитується максимально повна інформація про власника карти: прізвище, ім’я та термін дії карти.

Запам’ятайте! ПІН-код карти ніколи не запитується в магазині Joom. Це секретна інформація і розголошувати її заборонено навіть працівникам банку!

Додати коментар