Що таке CVC в Joom?

Що таке CVC в Joom?

Покупки через Інтернет – бажаний спосіб більш ніж половини активних споживачів. Це зручно: можна купувати в будь-який час доби, оплачувати теж зручно, асортимент такий, що не вміститься ні на одному прилавку, як, наприклад, інтернет-магазин Joom. Але повернемося до оплати – тут це роблять за допомогою банківської картки, у багатьох виникає питання: «що таке cvc в joom?»

Порядок оплати в магазині

Розрахунок банківською кредитною або дебітною карткою – дуже зручний спосіб, застосовуваний в інтернет-магазині Джумі. Це дозволяє здійснити безпечну оплату, яка страхує покупця і продавця. Після вибору потрібного товару, вказівки його кольору і розміру, необхідно натиснути кнопку “Купити”. Ви будете переміщені в діалог проведення оплати. Вам потрібно вказати повну адресу, інші дані, номер платіжної картки, термін її дії.

Після заповнення всіх необхідних полів ви натискаєте «Сплатити» і товар відправляється до вас, а кошти списуються з карти. Багатьох власників карт турбує питання: якщо хтось знає номер і термін карти, може він скористатися цими даними для своїх покупок? Точно так само сторона може побоюватися стати частиною шахрайських дій, оскільки теж ризикує понести збитки.

Підтвердження угоди за допомогою CVC

Щоб сторона, могла бути абсолютно впевнена у дійсності карти власника, що нею користується він особисто, а не третя особа, використовується система верифікації, одним з етапів якої є введення в спеціальному діалозі на joom cvc.

Що таке CVC в Joom?

Що таке CVC в Joom? Фото зворотного боку картки MasterCard містить три цифри (або сім, але потрібні тільки три останні). Вони – код, який буде запитуватися при проведенні оплати поряд з іншими даними. Якщо на карті коду немає, значить здійснити інтернет платіж за такою карткою не можна.

Cvc-код в joom дозволяє підтвердити особу власника рахунку, здійснити бажану покупку миттєво і безпечно. Саме тому дуже важливо знати, що таке CVC в Joom і для чого він потрібен.

В цілому, організація оплати в Джумі реалізована таким чином, що користувач, купуючи товар, повністю захищений. У разі відмови від покупки, до відправки товару користувач може відмовитися від посилки — кошти будуть відшкодовані на карту в повному обсязі. За недоставку товару в гарантійний період (він вказаний у кожного продавця окремо), кошти будуть повернені покупцю на рахунок. Всі транзакції будуть проводитися захищено і грошам покупця, продавця не будуть загрожувати злочинні дії.

Додати коментар